Skocz do zawartości
Sakramental

Aktualizacja - opóźnienie w wyświetlaniu znaków, czy da się coś z tym zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, trafił mi się chyba wafliwy egzeplasz Xperi J, czytałem trochę to forum i zauważyłem, że niektórym chodzą płynnie dość wymagające gry, a u mnie nawet taka gra jak Subway surfs jest niegrywalna, dziś ze znajomym porównaliśmy gameplay z tej gry na mojej jotce, a na jego htc, nie pamiętam modelu, ale kupił go 2 lata temu i to co było u mnie wyglądało conajmniej żałośnie w porównaniu do tego na tym htc i stąd pytanie, czy mogę za coś takiego dać go na gwarancję? Czy zrobią coś z tym?

Dodam jeszcze, że przed włączeniem gry wyłączyłem wszystkie zbędne procesy, i wyszyściłem telefon Adroid Assistantem

2 pytanie

Odinstalowałem prawie wszystkie aplikacje z telefonu i serio widać ku mojemu zdziwieniu niesamowitą różnice, więc poprostu zostawie tak jak jest, telefon ma służyć jako telefon, a nie jako przenośna konsola, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się jakoś przyśpieszyć pojawianie się znaków na ekranie przy pisaniu czegoś? Ostatnio u znajomego miałem w rękach samsunga galaxy s3 bodaj i tam znaki wyświetlały się na ekranie natychmiast przy kliknięciu co było bardzo przyjemne, a na mojej jotce mam wrażenie, że jakieś bardzo niewielkie, ale jest opóźnienie przy wyświetlaniu tych znaków, więc czy da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez Sakramental

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co zrobią to zresetują system / może nowy wgrają

Pewnie już dużo nainstalowałeś na swoją jotkę.

Jotka to telefon niskobudżetowy i ma tylko 512 ramu. Z czego zostaje tak naprawdę 300ponad bo system zabiera od tego odejmij launcher itp. + twoje aplikacjie typu fb = zostaje 100mb ramu, a to nie jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddałem swój pod pretekstem, że się muli, grzeje się strasznie, nie działa czasami ekran i nie działa wejście od słuchawek. I co zrobili? wgrali od nowa androida... jak się mulił tak się muli, jak się grzał tak się grzeje (5 minut na necie i gorący), ja mam Jotke ze stycznia '13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, odinstalowałem prawie wszystkie aplikacje z telefonu i serio widać ku mojemu zdziwieniu niesamowitą różnice, więc poprostu zostawie tak jak jest, telefon ma służyć jako telefon, a nie jako przenośna konsola, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się jakoś przyśpieszyć pojawianie się znaków na ekranie przy pisaniu czegoś? Ostatnio u znajomego miałem w rękach samsunga galaxy s3 bodaj i tam znaki wyświetlały się na ekranie natychmiast przy kliknięciu co było bardzo przyjemne, a na mojej jotce mam wrażenie, że jakieś bardzo niewielkie, ale jest opóźnienie przy wyświetlaniu tych znaków, więc czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi