Skocz do zawartości
VrozaX

[4.2.2] SQP - Second Quantum Project [01.05.2014]

Rekomendowane odpowiedzi

Olewka

Spokojnie panowie, nie wchodźcie tak na niego. Może coś dopracowuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzegorz gorny- daj na luz. Facet cos tworzy i przygotowuje...dopracowuje by TWOJ i kazdego innego telefon dobrze chodzil. Jak Ci sie spieszy to sciagnij inny custom rom. Ja tez czekam w nadzieji ze bedzie to fajny system ale tworcy ktory tworzy "for fun" nie nalezy poganiac. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Zgadzam się z przedmówcą, lepiej aby coś było DOBRE niż niedopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale warto jednak podać takie informacje, że się coś dopracowywuje -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On się nie loguje od trzech dni, więc może nie ma dostępu do internetu, lub coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wrobak

Polecam nie emocjonować się terminem wydania SQP. Przy poprawianej wersji FQP 1.3 było to samo tzn. podany konkretny termin i później zero informacji ze strony VrozaXa.

Obecnie używam mój wymarzony QM7 v1.0 z własnymi poprawkami, choć na SQP czekam z ciekawością (nie niecierpliwością) aby zobaczyć co tam nasz VrozaX przygotował w swojej kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mokry

Składanie czegoś takiego to nie jest taka prosta sprawa, często zdarzają się komplikacje. Są też inne obowiązki takie jak szkoła praca. Chyba lepiej żeby dopracował i dobrze przetestował niż by miał wydać coś co uwali wam telefony?

Więc cisza tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę spinacie się ludzie :) Też czekam, a to że odświeżam ten post co 30min to tylko moja niecierpliwość. Szanujmy autora tego MODA, robi to całkowicie dobrowolnie i nie ściąga za to pieniędzy. Jak dla mnie i tak dużo już wniósł do quantuma.

Poczekajmy, być może gdzieś wyjechał i nie ma dostępu do neta, albo po prostu jeszcze pracuje nad ostatnimi szczegółami.

Lepiej mieć w pełni działający telefon niż pół produktu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VrozaX

:o jestem zdziwiony takim zainteresowaniem SQP ;) Przepraszam że nie daje linka ani nie wchodzę ale internetu nie miałem przez parę dni :x system jak na razie spoko działa tylko zastanawiam się nad paroma innymi zmianami.

Na początku wynikło parę problemów z process.acore po dodaniu konta Gmail ale już znikły :) link podam w najbliższym czasie (nie powiem dokładnie kiedy bo nie chcę wtopy zaliczyć heh) ale możliwe że będzie to w nocy z Niedzieli na Poniedziałek

ROM potrzebuje jeszcze parę usprawnień :) (coś słabe zarządzanie RAMem jest :wsciekly: muszę to poprawić i będzie spk.)

Co do Clean Master, LBE, itp. (Antywirusy i inne badziewia) to wydaje mi się że to zamiast przyśpieszać to spowalnia (20mb RAM bierze Master -,-) i jeszcze sprawa launchera, czy wam pasuje ? Chcecie lekki czy ładny ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja wole ładny i funkcjonalny :) Ewentualnie aplikacja co by dodawała instalowane aplikacje ( zaznaczone) jako systemowe.

Edytowane przez pan_żabka
    Usunięcie treści, która namawiała do korzystania z niedozwolonej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi