Skocz do zawartości
omanem

pobieranie pliku ze strony internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

omanem

Witam

Poszukuję programu, który umożliwi mi pobieranie pliku z internetu. Szukałem trochę na formu, ale niestety nie znalazłem tego o co mi chodziło.

Dokładnie mam na myśli taką sytuację: wchodzę sobie np. na stronę onetu, znajduję tam obrazek i chcę go pobrać na mój tel. Obecnie gdy klikam na link do ściągania to telefon niby otwiera jakieś okno, ale dalej nic się nie dzieje.

Czy jest możliwe to co wyżej opisałem?? Jeżeli tak to co powinienem zrobić (zainstalować)

Pozdrawiam

PS. do Piyoter, przepraszam za poprzedniego posta, ale prawo nie zabrania pobierania rzeczy z internetu a tylko rozpowszechniania. Więc jeżeli coś zostało zamieszczone w internecie to każdy może to pobrać nie piraci, ani nie łamie prawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Spróbuj zmienić przeglądarkę. Chociaż dziwne że w standardowej masz problem z pobieraniem plików...

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w poprzedniej wersji postu było troche co innego....

pobieranie obrazka z onetu troche się rózni od sciagania filmu z chomika...chociażby od strony technicznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może astro z marketu i zaznaczenie w opcjach żeby pobierało wszystkie pliki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smsman

Żeby pobierać pliki z chomika. Np zdjęcia rodzinne od kuzynki;) trzeba mieć przynajmniej flasha mini. Ja ostatnio właśnie do wyżej wymienionej czynności użyłem dolphina hd

W Spicy siła!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi