Skocz do zawartości
mtt

Który internet na kartę, tylko do internetu.

Rekomendowane odpowiedzi

mtt

Witam,

przejrzałem wydaje mi się wszystkie aktualne oferty i nie mogę się zdecydować. Napiszę co mi najbardziej odpowiada. Tylko oferta na kartę, nie chcę abonamentu. Interesuje mnie jedynie internet + pakiety, youtube, przeglądanie stron, długa ważność konta. Internet będzie używany w modemie huawei e3131s-2.

1. T-Mobile (mam abonament) sprawdziłem test łącza i mam ładne prędkości 25/5 Mbps. Oferta Frii za 30 zł 6 GB. Ważność 30 dni (minus). Mam najlepszy sygnał z T-mobile i Orange w miejscach w których przebywam.

2. Play online na kartę za doładowanie 50 zł mam 3,62 GB (ważność 60 dni), za 10 zł mogę uruchomić darmowy transfer w godzinach nocnych (na 30 dni). Nie rozumiem natomiast tego " jeśli doładuję kwotą przynajmniej 30 zł można uaktywnić Darmowy Internet LTE na 30 dni." Tylko w sumie nie wiem czy jestem w obrębie tego LTE a jeśli nie jestem, to nici z tego dobrze rozumiem ? Sprawdzając na stronie playa na mapie moja miejscowość znajduje się w obrębie koloru jasnofioletowego "4G LTE (łączny zasięg sieci 4G (HSPA+) i LTE w Play), natomiast kolor ciemno fioletowy "Technologia LTE" jest u mnie niedostępna. Słaby sygnał w miejscu w którym przebywam 1 kreska.

3. Redbull, + darmowy youtube, dość kiepskie pakiety, słaby sygnał.

4. Orange Free na kartę, bardzo dobry sygnał, długa ważność konta (jeśli działa START na 8002), kiepskie pakiety.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak aby w T-M mieć internet musiałbyś mieć kasę na koncie, więc takie doładowanie co 30 dni jest taką "przypominajką", zawsze możesz doładować większym nominałem, wtedy większa ważność konta, a z tego co pamiętam ważność konta się sumowała w poprzednich taryfach - nie wiem jak jest teraz. Co do Playa i RBM, twój wybór twoja wola, za 50 zł masz w T-M ważność konta na 100 dni a 50 zł wydasz na pakiety. A OFnK opłacało się kupować na allegro, bo ludzie doładowywali karty, ściągali z nich pieniądze i zostawały gołe karty z internetem. Można było kupić 7 GB za 30 zł. Potem tylko nowa karta i dalej zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtt

Czyli, którą proponujesz bo nie napisałeś ? Zakupiłem na allegro modem z kartą playa 2 GB, przetestuje jak to będzie funkcjonowało. Z tego co patrzę na doładowania w Play to za doładowanie 50 zł otrzymuję bonus (za darmo ?) 3,62 GB, odejmuję 10 zł za nielimitowany transfer w nocy, mam 40 zł, które mogę poświęcić na inne pakiety internetowe. Dobrze rozumiem ? Czy Play Online na kartę można doładowywać poprzez zakup tych doładowań na allegro zawsze taniej o 7-8 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Którą proponuje hmm, wiesz co, zawsze stawiałem na jakość/ilość, później na cenę, wolę mieć - tak jak teraz, 3 GB za 20 zł + do tego rozmowy i SMS w telefonie, internet mam po kablu, więc zbytnio w kwestii internetu mobilnego na wyłączność nie jestem w stanie doradzić. Co do Play to tak w taryfie internetowej jest bonus po doładowaniu, ale nie jestem pewien czy możesz z tych środków dokupić pakiet internetu... Tak jak w OFnK, bonus po doładowaniu, ale brak pakietów. I czemu niby nie można by doładowywać? Chociaż że doładowania przez FP czy ich stronę dają jakieś tam bonusy do wielkości pakietu. Ale tak, potestuj prędkości, zobacz co, jak wypada na tle innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Na dniach ma przyjść do mnie moja SP i zastanawiam się do jakiej sieci iść,by dostać dobry internet w jakiejś dobrej cenie. Co polecacie ? Wyłącznie taryfa na karte. Myślałem nad Play albo Orange. Tmobile odpada bo mam dosyć ich beznadziejnych ofert. Czekam na propozycje. Internet 1GB .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiście polece ci Orange.

Mam taryfe "orange free na karte" i po każdym doładowaniu dostaje darmowe GB do wykorzystania. Mało tego, jeśli nie wykorzystasz transferu to ci sie on sumuje po każdym doładowaniu. Ja np.: zawsze doładowuje za 50zł i za to dają +- 3GB transferu. Po 4 takich doładowaniach mam jeszcze 8.5 GB. Jesli nie bedziesz chciał tej taryfy to można tez wykupic pakiety internetu za pare zł.

Play nie polecam. Mój braciak przeniósł się z orange do playa i był bardzo niezadowolony. Wolny net itp. Po 2miesiącach przeniósł sie z powrotem do orange. Nie narzekam na wolnego neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Ja miesięcznie doładowywuje telefon w Orange za 25 zł i w tym kupuje sobie

Internet 1gb za 12zł

Pakiet 500 sms za 6zł

Pakiet 3 wybranych numerów z którymi rozmawiam za darmo za 6zł

W sumie to mi w zupełności wystarcza. Do tego kumulują mi się minuty za każdą złotówkę (tam jest jakiś przelicznik) ;) Usługa darmowa we włączeniu w każdym razie ;)

No i są dość często promocje na internet. Ostatnio na święta był 3GB za 3zł (od października do stycznia)

Wcześniej była w wakacje oferta 6zł za 6GB na całe wakacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, beznadziejna oferta T-M? Na większe pakiety internetu obecnie nie mają sobie równych. 1GB = 10 zł, 3GB = 20 zł, 6 GB = 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie. Plus w ramach doladowania darmowe smsy do wszystkich lub rozmowy w sieci.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

T-M zjada w tym segmencie Orange juz na starcie.

Można jeszcze pomyśleć o Mobile Vikings (doładowanie 19 zł = 2GB internetu, 2000 SMS, RWK)

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi