Skocz do zawartości
pandywan

Czy oplaca sie kupic milestona 2 za 1300 zl? bez akcesorwiow tylko z ladowarka? 6 m g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy, chcialbym kupic na allegro mm2 za 1299 zl od sprzedwacy "luna-gsm" problem jest taki ze ma 6 miescy rekojmi od niego bo sam prowdzi serwis no i nie ma nic oprocz ladowarki... niby z niemiec kupil, pytanie ogolnie dotyczy tego czy warto zaryzykwac tak krotka gwarancja? czy wgranie romu oznacza i tak utrate gwarancji produceta? wiec moze jestem nawet w lepszej sytuacji niz inni.

thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od tego usera czytaj od Pana Luny masz komorki sprowadzane z Anglii...bez gwarancji producenta tylko z jego, serwisowa... a za taka cene bym sobie podarowal, zdecydowanie:-) i poszukal desire Z. Pozdro:-)

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co oznacza sprowadzone z Anglii... ? Anglia slynie ze słabych komorek? czy ze kradziona czy co? Nigdy nie naprawialem telefonow, wiec wydawalo mi sie ze ta oferta jest dosyc interesujaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_
    Od tego usera czytaj od Pana Luny masz komorki sprowadzane z Anglii...bez gwarancji producenta tylko z jego, serwisowa... a za taka cene bym sobie podarowal, zdecydowanie:-) i poszukal desire Z. Pozdro:-)

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

troche Cie kolego ponioslo z tym Desire Z,jest to pierwszy telefon HTC z klawiatura ktory im sie na maksa nie udal.

z tego co mi wiadomo,to jak tel jest kupiony w UE to polski serwis musi Ci uznac gwarancje jesli bedziesz mial dowod zakupu.

Sent from MM2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem zdania, że lepiej uważać na te aukcje (znaczy się, omijać szerokim łukiem). Telefony kupione legalnie mają pudełko z akcesoriami i papierami + fakturę. Tu jak widać nie ma nic z tych rzeczy. Lepiej dołożyć 100zł i kupić egzemplarz który to wszystko będzie miał, razem z gwarancją dwu-letnią. Fakt, wgrywając custom rom tracisz gwarancję. Ale gdybyś musiał oddać telefon na serwis, zawsze możesz wgrać czysty soft i jest po sprawie.

Kolega tu wyskoczył z desire z... telefon jest dobry, nie licząc slidera - albo trafisz i będzie chodzić, albo po 3 dniach złapie luzy i będziesz się bawić w gwarancję. I z tego co można wyczytać na forach, nie są to pojedyncze przypadki ;)

Poza tym, sprawdź to: http://forum.android.com.pl/f236/sprzedam-motorola-milestone-2-1250-kw-do-negocjacji-59639/#post534797 ;)

Edytowane przez artur611

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qazqaz

warto poczatować i nie kupować samego telefonu i to w takiej cenie

wiem po sobie bo obserwowałem około miesiąca i trafiłem mega okazje:)

a btw rozpiętość cenowa też jest dość dziwna 1000-1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Najlepiej śledzić licytacje. Ja swój wytargałem za 1208zł (z przesyłką) nówke, zafoliowany, w pudełku z całym zestawem i fakturą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też obserwowałem aukcje dzień w dzień i w końcu trafiłem nówkę za 1250 zł - pełen zestaw, wszystko w foliach, gwarancja 2 lata. Trzeba być czujnym i łapać okazje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyp z Krakowa już się skończył?

Ja dałem 1300 za nówkę ze wszystkimi papierami. Odbiór osobisty.

Wg. mnie nie warto bez niczego kupować. Telefon jest wtedy niepewny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jestes zainteresowany napisz. Mam idealna motorole milestone 2, paragon, kupiona 28 stycznia. Caly ztestaw pudelko etc.

1300 zl do negocjacji

Pisz na maila [email protected]

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi