Skocz do zawartości
shaybeck

Telefon nie łączy się z serwerami Google

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od wczoraj walczę ze swoim telefonem. Początkowo problem z synchronizacją, dziś zaś stwierdził, że nie może się w ogóle połączyć z serwerami Google. W sobotę wszystko działało - mogłam się zalogować, pobrać wszelkie aktualizacje itp (telefon działał tak jak należy). Dziś rano pojawił się komunikat wspomniany wyżej - "Podczas komunikacji z serwerami Google wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później." - no właśnie, "później" - problem w tym, że nawet po hard resecie nie mogę się zalogować. Dodam, że wczoraj wykonany był root po którym wszystko było ok, dziś telefon postanowił mi "podokuczać". Jakieś pomysły? Myślałam, żeby ewentualnie zrobić unroota, może wina gdzieś leży tutaj ale jestem zielona w tych sprawach dlatego zwracam się o pomoc. Z góry dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj usunąć konto google z telefonu i dodaj je jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałam wielokrotnie, nawet założyłam dodatkowe konto - wszystko na marne. Zrobiłam unroota, jednak chyba nie tutaj leży problem bo nadal bez zmian - błędy logowania stale się pojawiają. O tyle o ile przez dzień chwile podziała, tak później wszystko wraca. Chyba ten telefon mnie po prostu nie lubi :P Ewentualnie jakieś inne pomysły co mogłabym spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuń dane aplikacji sklep google play, jesli sa jej aktualizacje to je odinstaluj.

To samo zrób z: Usługi google play.

Kiedyś miałem taki sam problem po aktualizacji w/w appek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi