Skocz do zawartości
Gabriela_

[Ogłoszenie]Aplikacj e dla Nokii z Androidem -nagrody dla dev

Rekomendowane odpowiedzi

senega

Właśnie nie trzeba. Opłaty są wymagane jeśli chcesz pisać na windows phone, na platformę android dla telefonów nokia X rejestracja jest darmowa. Tylko czas oczekiwania na certyfikację trwa kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zadam jeszcze takie jedno pytanie bo nigdzie nie mogę tego znaleźć: jak się uploaduje .apk zeby móc w challengu wybrać z listy apkę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asmok

wojtek333314:

Wysyłasz normalnie do sklepu nokii (https://publish.developer.nokia.com) Po akceptacji i pojawieniu się apki w opublikowanych powinna się pojawić w dvlup w sekcji apps. Jeśli nie ma, to po prawej stronie na górze trzeba kliknąć "Update Apps" i wtedy doda. Przy czym w ustawieniach konta w sekcji "Nokia Publish Information" powinieneś mieć info że "Your Nokia account is linked". Ja użyłem tego samego maila w obu miejscach i samo mi zlinkowało, apki po dodaniu da sie zgłosić do challegne. Tyle tylko że jeden się skończył, apki niby zaakceptowane i nie mam żadnej informacji zwrotnej co z tym dalej, żadnych punktów ani nic. Ale mam nadzieję że po prostu robią to ręcznie w dni robocze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senega

U mnie właśnie trafiło się jedno pobranie :D Mam nadzieję, że telefony nokii z androidem pojawią się szybko w Polsce to może trochę ilość pobrań podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze rozumiem, że za każdą wrzuconą i zaakceptowaną aplikację można dostać punkty? Jeśli tak to ile punktów jest za aplikację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za każdą. Są takie mini konkursy na które coś trzeba napisać.

Często jest konkurs na dowolną apke, albo taka która ma np 25 ocen a których średnia minimum 4.

Obecnie jest duzo konkursów związanych z nokią X i portowanie aplikacji które już istnieją w Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asmok

Ktoś dostał jakieś XP za dowolny konkurs z nokią X? Jeden się skończył ze dwa tygodnie temu, apki miałem wysłane i zaakceptowane i ... nic. XP nadal 0, nie dostałem żadnych punktów ani informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi