Skocz do zawartości
znachor51

Dell streak recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj mam bardzo duży problem ze swoim dellem strekiem 5.Przy włączaniu stoi mi na boocie i nie chce ruszyć co ja mam teraz zrobić żeby odpalił.POZDRAWIAM.

---------- Post dołączono o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Witaj wszystko dobrze lecz po tej instrukcji co dałeś wyszło mi fastboot_mode i tak wisi co dalej żeby przejśc do tego dhttp://forum.android.com.pl/newreply.php?do=newreply&p=616020&noquote=1alej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xus

witam nie bardzo wiem o co chodzi i co chcesz zrobic mozesz troche jasniej zebym mogl ci pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szlachetny kolego mam taki problem że wszystko mi pięknie chodziło,ale ja można powiedzieć że ciemniak ze mnie chcąc mieć wszystko co jest piękne próbowałem sobie jeszcze dołożyć launchera livehome i tym wszystko sobie popieprzyłem.Teraz gdy odpalam tego tableta della streaka 5 stoi mi na boocie.Trzymam się twojej instrukcji lecz nie wychodzi mi to jak opisujesz wszystko mam pościągane żeby wgrać te recovery wcześniej zrobiłem kopię zapasową roomem managerem.CO robić dalej nie wiem.Gdy wchodzę w fastboot i łączę kablem usb wychodzi mi taka notatka fastboot_mode i na tym stoi jak to dalej ruszyć nie mam zielonego pojęcia.W instrukcji pisze że wybierasz recovery które chcesz wgrać,ale jak je zainstalować to problem.

Edytowane przez znachor51

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje Ci Xus dużo mi pomogłeś,ale przywróciłem ustawienia fabryczne i mam z głowy tyle tylko że sobie narobiłem roboty z rootem ni i wgrywaniem wszystkiego od nowa dzięki i POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xus

spoko

chetnie pomoge jak wiem jak. jak cos pytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Xus może Ty więcej wiesz na ten temat.Jest taka nakładka livehome,i tym sobie właśnie zablokowałem swojego della streaka.Jest wersja livehome pro do tego potrzebny key lecz szukam wszędzie i nie idzie go pobrać za free,bo jest płatny.Gdybym to miał to jak myślisz czy to będzie śmigało.Na różnych stronach piszą że jest to pod Androida 1.5 gdzie indziej piszą że pod Android 1.5 do wyżej co mogę zrobić żeby mi znowu nie zawiesiło systemu.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xus

witam jest to launcher zastepujacy stockwy w markecie jest za free i pisza ze nadaje sie do 1,5-2.3 wiec nie powieno bys z nim problemu ja osobiscie go nie uzywam mam Go launcher najbardziej mi odpowiada.

ps. pozniej zainstaluje sobie tego livehome i sprawdze co i jak

zainstalowalem wyglada spoko tylko jest jak piszesz ze chcesz miec cos wiecej kup wersje pro poszukam w necie i zobaczymy co sie uda z tym zrobic:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś znajdziesz to daj znać ja używam spb shella jast świetny,ale w tym liwehome jest bajeranckie przewijanie.I jeszcze jadna sprawa na górnej belce w moim dellu pisze że jest nowa aktualizacja lecz daleko mi do hotspotu żeby to podciągnąć przez wifi.Aktualizacje ściągnąłem ze strony della czy będzie możliwe ją jakoś zainstalować z mojego dellastreaka.

Edytowane przez znachor51

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x