Skocz do zawartości
omajkel

Inteligentna obsługa połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem zip z podanego linku, wgrałem recorvery i po odpaleniu telefonu zniknęła mi ikona Ustawienia ? Co robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Na pewno miałeś rom odexed, jeśli nie zrobiłeś żadnego backupu to musisz przeinstalować system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

@up Ja bym powiedział, że preferowany ROM to deodex.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz, chodziło mi o to że on to wgrał na rom odexed a działa to tylko na romach deodexed.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Kumam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na pewno miałeś rom odexed, jeśli nie zrobiłeś żadnego backupu to musisz przeinstalować system.

Rom był zainstalowany na podstawie i zgodnie z tematem "Rootowanie Z1 Compact na 4.4.2 757 - ZABLOKOWANY BOOTLOADER". Nie zna się na tym czy był ROM typu odexed. Jeżeli przeinstaluję system znowu wg powyższego poradnika, to rozumiem że dalej nie będę miał "Ustawień"? co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Przeinstaluj system według poradnika, o którym wyżej wspomniałeś i będziesz miał tą aplikacje. Tu masz to wyjaśnione jak to z tym jest : http://forum.android.com.pl/f1165/faq-kompendium-wiedzy-o-modowaniu-xperii-z1-compact-sa-owniczek-pojae-ae-dla-poczae-tkujae-cych-382949/ masz to wyjaśnione na samym dole. Jeśli chcesz mieć system plików deodexed musisz albo wgrać specjalny patch przeznaczony dla twojego firmware, albo zainstalować rom typu romaur, monxdified.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Na początku miałem zrobionego roota na JB 4.3 Następnie wg poradnika dla KK zacząłem rootować KK 4.4 zaczynając od punktu 10. Flashowałem to "D5503_14.3.A.0.757_GenericDE-nosystem.ftf" . Później dalej wg schematu. Czy ten plik ftf jest właściwy tz typu deodex? Przeczytałem to co poradziłeś. Na romie JB 4.2 miałem pliki odex, Sprawdziłem to root explorerem. Był on wgrywany i rootowany również wg poradnika dla JB 4.3.Na JB aplikacja "inteligentne dzwonienie" działała i była wgrana wg tego poradnika. Jeżeli KK jest typu odex to jak zainstalować patcha i jak to zrobić?

p.s.

Po niepowodzeniach wróciłem do JB 4.3 gzie wszystko działa.

Edytowane przez samar47
    poprawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX
    :facepalm3: Ehh.. Ty musisz wgrać deodex patch a nie plik ftf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi