Skocz do zawartości
omajkel

Inteligentna obsługa połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że muszę wgrać deodex patch dla romu "D5503_14.3.A.0.757_GenericDE-nosystem.ftf. Tyko gdzie go szukać i mieć pewność że jest odpowiedni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Lepiej znaleźć gotowy patch bo tym narzędziem się to dłuuuuuugo robi :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

:facepalm3: ehh... to jest patch aby na z1c działały romy z z1. Najlepiej wgraj romaur :

RomAur v3.0 [ LB-UB ] - KK 4.4.2 - D5503 - 14.3.A.0.757 - FAST-STABLE - AROMA - ONLINE - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    https://mega.co.nz/#!SRUQhaTL!eqO0HbLOaz7ZwI73RiSbTIqUh-x-ujSVVWhH1Hnbulw - dodawanie do ustawień -zaciągnięte z xda - instalacja przez recovery.

Mi wywaliło ustawienia po tym, ale podmieniłem plik settings.apk w system/app i ustawienia wróciły wraz z powyższą funkcją

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2610467&d=1393824897

Podejrzewam że wystarczy podmienić plik settings.apk w pliku (z pierwszego linka) przed instalacja przez recovery - prościej..

Pojawia się w Ustawienia->personalizacja->gesty

Nie można podmieniać pliku Setttings.apk w "......zip" po jego rozpakowaniu.. Trzeba podmienić plik bezpośrednio w system/app wchodząc do niego np. Root Explorerem. Zmienić nazwę oryginalnego pliku np. na Setting1.apk, następnie wgrać nowy plik, któremu trzeba nadać identyczne preferencje takie jakie ma stary. Stary plik skasować. Wówczas wszystko hula aż miło!

Edytowane przez GeoHot
    poprawa literówek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej

mam problem

dziala mi inteligentna obsluga polaczen - skrot gesture.apk

jednak znikla mi aplikacja setings.apk - ustawienia.apk

co z tym fantem zrobic

ma ktos setings.apk i wrzuci ja abym podmienil

bedzie dzialac podmiana ?

Edytowane przez jarecki498

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziala super wgrywasz przez recovery potem instal apk i dzial jest jeszcze jeden "trik" czyli mamy odbieranie po przylozeniu sluchawki do ucha, trzesiemy zeby odrzucic, odwracam zeby wyciszyc i jesli przeciagniemy dwoma palcami po ekranie przechodzimy do szybkich ustawien (wifi,dzwiek, itp)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1kjan

A co zrobić jeśli ja chcę mieć tylko jedną z tych opcji- tylko wyciszenie przez odwrócenie. Nie chcę odbioru przez przyłożenie ani rozłączania przez potrząsanie. Próbowałem dodać opcję wyciszania przez odwrócenie w module Gravity ale na moim telefonie ona nie działa. Może wystarczy usunąć niepotrzebne apki np. InteligenceGesture, Iengine, InteligenceBacklght lub InteligenceSettings?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A co zrobić jeśli ja chcę mieć tylko jedną z tych opcji- tylko wyciszenie przez odwrócenie. Nie chcę odbioru przez przyłożenie ani rozłączania przez potrząsanie. Próbowałem dodać opcję wyciszania przez odwrócenie w module Gravity ale na moim telefonie ona nie działa. Może wystarczy usunąć niepotrzebne apki np. InteligenceGesture, Iengine, InteligenceBacklght lub InteligenceSettings?

Jeśli chcesz tylko wyciszanie to nie potrzebujesz tego moda. Ten sam efekt możesz uzyskać za pomocą Lamy albo Taskera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi