Skocz do zawartości
tomsons77

jak instalowac gry z netu ?

Rekomendowane odpowiedzi

hej ,

mam pytanko odnosnie instalacji gier tzn. chodzi mi o to ze uruchamiam na telefonie aplikacje (gre) i pisze ze ok sie zainstalowala ,potem jak uruchamiam to gierka chce dociągnać reszte instalacji z netu. Podłaczylem tel. przez kabel do kompa i dałem opcje przekazywanie internetu czyli wtedy DHD pobiera net z kompa... Właczam instalacje gry i wyskakuje pytanie czy dociągnąc reszte gry z netu to daje wtedy - ok , a potem wyskakuje okienko zeby właczyc sieć wi-fi w celu kontynujacji i nie przechodzi juz dalej :(

Tel. widzi net z kompa bo jak uruchomie przegladarke to normalnie chodzi , w ustawieniach tez jest ustawione -przekazywanie netu z kompa , nie wiem o chodzi..:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ResQ

no widocznie aplikacja wymaga wifi ... ktos kto napisal ta aplikacje widocznie nie bral opcji udostepniania neta z kompa... tak wiec pozostaje ci tylko podlaczyc sie do jakiegos punktu wifi ... albo na kompie stworzyc polaczenie ad-hoc jezeli masz mozliwosc pozyczyc karte wifi na chwile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dołączę się do pytanie

jesli mam zainstalowana grę online z marketu to upgradzie androida z 1.6 na 2.1 bedę miał swoje osiągnięcia czy wszystko od nowa ? chodzi mi konkretnie o grę m:Vampire (ale inne też)

w sumie głupie pytanie ale nie wiem czy takie dane są w tel czy na ich serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi