Skocz do zawartości
kamiru957

Pytanie o pakity w HEYAH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem smsa od T-mobile (!!), że przepraszają za bląd w naliczeniu opłat w blueconnect/internet bez limitu i dają mi miesiąc za free :P (czyli ten sam pakiet tyle ze za darmo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jechałem na tym internecie non stop i to jest ostre rypanie klienta... tak na prawdę dziennego limitu ma się 3mb po tym internet zwalnia do prędkości w umowie czyli rzekomo "16kb/s" w rzeczywistości to jakieś 4kb/s. Nie polecam bo po prostu się nie opłaca 3g można spokojnie wyłączyć bo i tak nie uzyska się tej prędkości.

Mam jeszcze żal do ludzi z BOK Heyah którzy nie mają zielonego pojęcia co w ogóle ma ta sieć. Dzwoni do mnie koleś żebym przeszedł do mixa wkręca mi te peirdoły o telefonie i pyta z jakiego korzystam mówię Nokia e6 a on że ma lepszy dla mnie z internetem i wyjeżdża mi z galaxy mini.. mówię nie dziękuje coś tam gadka mówię że korzystam z tego internet non stop ale usługa mnie rozczarowała ten do mnie z tekstem "Chwileczkę sprawdzę czy posiadamy taką usługę..." myślę sobie kogo oni tam zatrudniają ? przypadkowe osoby ? ludzi w wieku 65 lat?

Zastanawiam się poważnie o przejściu do pomarańczki może jakiś abo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    merrik

W sprawie pakietów - czy w HeyahMix działa Internet Non Stop? BOK ma co do tego podzielone zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Dla mnie ten net "non stop" w Heyah to jedna wielka lipa. Po kilku godz. dostałem esa że prędkość została zwolniona ( fakt faktem dużo ściągałem), a po kilku dniach, że automatycznie przedłużą mi pakiet i oczywiście pobierze mi kolejne 9 zł. Pakiet miał być na miesiąc, a po kilku dniach już piszą że muszę znowu wykupić. Dziwne że miesiąc w heyah nie trwa około 30 dni, tylko niecały tydzień. Może używają innego kalendarz ;)

Heyah jest dobra jeśli chodzi o darmowe esy i rozmowy, jeśli chodzi o net odpada :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi