Skocz do zawartości
Igor Stróżyński

Nieczytanie zdjęć w Samsung S3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie i z góry proszę strasznie o pomoc i dziękuję.

Otóż od kilku dni mam problemy wszelakiego rodzaju ze zdjęciami. Zaczęło się kilka dni temu, otóż spośród kilkuset zdjęć

jakie zrobiłem na wyjeździe ok. 30-40 nie ma miniatury i nie zostaje rozpoznanych nawet po przeniesieniu na PC (format właściwy i rozmiar też).

Po pewnym czasie zaczęły zanikać/zamazywać się stare zdjęcia które wcześnie były w porządku.

Wczoraj sformatowałem kartę pamięci (zakupiona nowa ok. 2 tyg temu) i przeinstalowałem system, kilkukrotnie przerzucałem właściwie wyświetlane zdjęcia z kompa na tel.ale problem nadal się pojawia, co więcej z 5 zdjęć wczoraj wykonanych żadne nie ma podglądu i nie jest możliwe do odczytania.

PROSZĘ SERDECZNIE O POMOC:<

Edytowane przez Igor Stróżyński

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zdjęcia masz na karcie pamięci to pewnie wina leży po stronie wadliwej karty. Kupiłeś jakąś tanizne.. sam kiedyś się naciąłem kupując tanio pendrive'a.. zaraz po skopiowaniu na niego danych połowa z nich była uszkodzona lub zanikala.. podobnie było ze zdjęciami.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ''KINGSTON'' to słaba karta?? Po ostatniej, fakt, wadliwej postanowiłem wydać więcej i postawić na zaufaną (jak dla mnie przynajmniej) markę.

A czy przyczyną może być nieczytanie karty o zbyt dużej pojemności (64GB). ale to wtedy chyba powiniene być problem z wszystkimi rodzajami plików, a nie tylko .jpg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy jest to oryginalna karta KINGSTONA.. Spróbuj wsadzić inną kartę i sprawdź działanie. Jeśli będzie OK to wina leży po stronie karty. W razie czego można reklamować. Poczytaj też czy inne osoby na forum miały problemy z kartami 64Gb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi