Skocz do zawartości
kamil320

Negocjowanie warunków na stronie orange

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może się wydawać dziwne, ale czy istnieje opcja rozmowy z konsultantem z e-sklepu? Gdzieś przeglądając oferty na stronie znalazłem okienko z możliwością wpisania swojego nr i komunikatem w stylu: "Zostaw nam swój nr, a my oddzwonimy" Niestety wyłączyłem kartę nim się zorientowałem, a później tego już nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Po prostu zadzwoni ktoś do Ciebie z BOK.

Jeżeli chcesz negocjować, zadzwoń na infolinię i powiedz, że czekasz na jakąś atrakcyjną ofertę, bo konkurencja oferuję w tej chwili więcej etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że nie mogę znaleźć tego okienka, więc nie mogę zostawić nr ;)

A dzwoniąc na infolinię nie będzie to infolinia z "salonu", gdzie można przedłużyć 3 miesiące przed i mają trochę inną ofertę, różniącą się chyba głównie cenami telefonów? Czy jest też infolinia osobno dla e-sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Jak podasz numer to zadzwoni do Ciebie osoba z dokładnie takiego samego działu, jakbyś zadzwonił sam na nią ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie e-sklep i infolinia, to są dwie różne sprawy i każdy ma inną ofertę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Oczywiście, że generalnie, ale jeżeli chodzi o konsultantów e-sklepu, to mają takie same możliwości jak zwykli na infolinii, a czasami mniejsze.

Przykładowo w ofercie Play było 16 GB internetu do zamówienia przez e-sklep, a do Nocnego Transferu trzeba było dopłacać 9 zł miesięcznie. Napisałem do e-sklepu, rozmawiałem z konsultantem na chacie i nic nie mógł zrobić.

Zadzwoniłem na infolinię i uzyskałem w tej samej cenie ofertę z darmowym transferem nocnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi