Skocz do zawartości
abc0

Duże zużycie RAM`u

Rekomendowane odpowiedzi

abc0

owy telefon mam od raptem dwóch dni. Zrobiłem roota zainstalowałem clean mastera aby pozbyć się zbędnych aplikacji z playa, myśląc że ulży trochę lg, jednak w dalszym ciągu zużycie oscyluje w granicach 80% tj. 380/470 MB, może ktoś powiedzieć czy to normalne albo jak to można zmniejszyć? Często w tle działają jakieś youtuby, kalendarze, email i wiele innych aplikacji których nawet nie włączałem.

Takie 2 pytania nie związane z tym już:

- jak można wyłączyć aktualizacje fb i poczty po włączeniu wi-fi bo gdy włączam to mi ściąga automatycznie wszystkie wiadomości,

- da się jakoś jeszcze bardziej ściemnić ekran, bo jestem przyzywczajony do troszkę ciemniejszego,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- jak można wyłączyć aktualizacje fb i poczty po włączeniu wi-fi bo gdy włączam to mi ściąga automatycznie wszystkie wiadomości,

w ustawieniach marketu "aktualizuj aplikacje automatycznie" zmien na "nie aktualizuj aplikacji automatycznie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abc0

A jak się ma sprawa z tym ramem? Takie wartości powinny być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj sobie Root Uninstaller i wywal nie potrzebne Aplikacje, ja mam ten telefon i średnio 170-220mb RAM mam wolne, a mam dużo gier (w tym GTA SA, GTA VC).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi