Skocz do zawartości
gratis

JIAYU w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

gratis

Czyli firma z Bielsko Białej nie jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce jak piszą na swojej stronie internetowej??

Odnalazłem stronę że wy również jesteście Dystrybutorem ZOPO www.zopopolska.pl/kontakt

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Jak sprawdziłem Głównym rejestrze statystyk to firma z Bielsko Białej jest zarejestrowana jako Oficjalny dystrybutor Jiayu Polska :E czy może być że dwie oddzielne firmy mogą być dystrybutorami firmy Jiayu w Polsce

Nie wiem czy dobrze myślę ale patrząc na certyfikat to firma z Bielsko Białej ma certyfikat z Niemieckiego Jiayu jest ich agentem sprzedaży a nie oficjalnym dystrybutorem Jiayu w Shenzhen w Chinach, firma z Warszawy jest oficjalnym sprzedawcą czyli jest jak Niemcy czy Hiszpannia która ma papier od producenta z Shenzhen w Chinach.

Widać nawet po stronie że szablon ten sam co na oficjalnej stronie Jiayu.

Podobnie jest z Zopo w Polsce :P Narobiło sie tych firm ;)

Edytowane przez gratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli firma z Bielsko Białej nie jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce jak piszą na swojej stronie internetowej??

Odnalazłem stronę że wy również jesteście Dystrybutorem ZOPO www.zopopolska.pl/kontakt

Tak. Firma w portfolio ma również markę ZOPO.

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Jak sprawdziłem Głównym rejestrze statystyk to firma z Bielsko Białej jest zarejestrowana jako Oficjalny dystrybutor Jiayu Polska :E czy może być że dwie oddzielne firmy mogą być dystrybutorami firmy Jiayu w Polsce

Gdyby rzeczywiście było tak łatwo, to każdy mógłby sobie zarejestrować firmę np. Mercedes-Benz Polska i ogłosił się oficjalbym dystrybutorem samochodów Mercedes-Benz, analogicznie Apple, Samsung, Sony, Bugatti czy Ferrari... ale tak to chyba nie działa, nieprawdaż? :)

Nie wiem czy dobrze myślę ale patrząc na certyfikat to firma z Bielsko Białej ma certyfikat z Niemieckiego Jiayu jest ich agentem sprzedaży a nie oficjalnym dystrybutorem Jiayu w Shenzhen w Chinach, firma z Warszawy jest oficjalnym sprzedawcą czyli jest jak Niemcy czy Hiszpannia która ma papier od producenta z Shenzhen w Chinach.

Widać nawet po stronie że szablon ten sam co na oficjalnej stronie Jiayu.

Podobnie jest z Zopo w Polsce :P Narobiło sie tych firm ;)

Dla nas bezpośrednia współpraca była przede wszystkim ważna ze względu na wsparcie techniczne dla polskich użytkowników. To właśnie dzięki między innymi naszym staraniom smartfony zostaną wyposażone w WCDMA 900 MHz... i również tylko i wyłącznie ze względu na nasze usilne starania wszystkie nowe ROM'y będą wyposażone standardowo w język polski. Nie wyobrażamy sobie takich rezultatów bez bezpośredniej współpracy.

Również, tak jak wspomniałem wcześniej w tym wątku, wkrótce ogłosimy ankietę w sprawie starszych modeli - te które uzyskają najwięcej głosów, dostaną od inżynierów JIAYU upgrade ROM'u o język polski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratis

No właśnie chodzi o wparcie techniczne jak to robi Hiszpania jak zauważyłem sporo użytkowników ma telefony Jiayu G3/G3N z MT6577 oraz G3S/T MT6589 Jest taka możliwość aby te telefony działały również na paśmie WCDMA 900 MHz czy nie pozwalają już specyfikacje tych modeli??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest taka możliwość aby te telefony działały również na paśmie WCDMA 900 MHz czy nie pozwalają już specyfikacje tych modeli??

Bardzo dobre pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Za 1100 zł to można mieć używany Note 2 w dobrym stanie a ta chińszczyzna którą się tak podniecacie jest warta zakupu ale za góra 500 zł,spróbujcie potem to sprzedać,poczytajcie sobie fora ile problemów mają ludzie z telefonami "firmy" Zopo.Sam się zastanawiałem przez chwilę czy by nie kupić ZP998 ale jak poczytałem na forach ile jest problemów z softem,gpsem i awaryjnością to mi przeszła chęć zakupu.Poczytajcie sobie w necie jeszcze jak "firma" Zopo realizuje gwarancję i poprawia błędy w oprogramowaniu swoich telefonów - śmiech na sali.

Na forum ##### jest temat na 29 stron o ZP998,proszę przeczytać jakie ludzie mają problemy z gpsem,dźwiękiem,rootem itp i zdecydujcie czy chcecie wydać prawie 1300 zł i tak się później męczyć?

Ja wolę kupić markowy model,zapłacę te parę groszy więcej ale mam REALNĄ gwarancję i telefon nadający się do użytku.

Edytowane przez hitman12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No właśnie chodzi o wparcie techniczne jak to robi Hiszpania jak zauważyłem sporo użytkowników ma telefony Jiayu G3/G3N z MT6577 oraz G3S/T MT6589 Jest taka możliwość aby te telefony działały również na paśmie WCDMA 900 MHz czy nie pozwalają już specyfikacje tych modeli??

Przykro nam, ale obsługa WCDMA 900 MHz to niestety nie jest kwestia oprogramowania, tylko hardware'u. Smartfon musi zostać dostosowany do WCDMA 900 MHz na poziomie fabryki, tak jak to się dzieje obecnie z modelami G2F oraz F1 (a w przyszłości będzie się działo z S2).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot
    Za 1100 zł to można mieć używany Note 2 w dobrym stanie a ta chińszczyzna którą się tak podniecacie jest warta zakupu ale za góra 500 zł,spróbujcie potem to sprzedać,poczytajcie sobie fora ile problemów mają ludzie z telefonami "firmy" Zopo.Sam się zastanawiałem przez chwilę czy by nie kupić ZP998 ale jak poczytałem na forach ile jest problemów z softem,gpsem i awaryjnością to mi przeszła chęć zakupu.Poczytajcie sobie w necie jeszcze jak "firma" Zopo realizuje gwarancję i poprawia błędy w oprogramowaniu swoich telefonów - śmiech na sali.

Na forum ##### jest temat na 29 stron o ZP998,proszę przeczytać jakie ludzie mają problemy z gpsem,dźwiękiem,rootem itp i zdecydujcie czy chcecie wydać prawie 1300 zł i tak się później męczyć?

Ja wolę kupić markowy model,zapłacę te parę groszy więcej ale mam REALNĄ gwarancję i telefon nadający się do użytku.

Kolego czy ty w ogóle miałeś jakis telefon "z Chin" ? bo wyglada na to że nie ... piszesz co ci ślina na język przyniesie, miałem jiayu g3s przez 1,5 roku i nawet jeden raz problemu z nim nie miałem ( ani z GPS ani z softem ), a działał 10X lepiej od samsunga s2 którego miałem również ( firmowy z pracy ), a który się zawieszał bardzo często, miał dziwne problemy z wybudzeniem się itp. Od 4-5 mc posiadam Jiayu G4 i jestem niebywale szczęśliwy, znajomy ma Samsunga 4 mini i jak śmiał sie ze mnie jak kupiłem po raz 2 telefon z chin tak od dłuższego czasu pluje sobie w twarz że nie zamówił sobie JG4 ze mna .... poza tym narzekasz tu o Zopo a to temat o Jiayu, a skoro już piszesz nie na temat to skąd bierzesz takie kosmiczne ceny ? ZP998 kosztuje 311,00 USD czyli około 950 zł w droższej opcji z gratisami. Note 2 o którym tak piszesz ma w antutu około 17531 natomiast ZP998 28100 + czy zauważasz jakąś różnice , różnica między nimi jest kolosalna a za Nota 2 trzeba sporo przepłacić. Jeśli chodzi o problemy z GPS w modelach Chinskich telefonów to zdarzają się one często faktycznie ale w modelach markowych również są takie problemy i trzeba być ignorantem żeby o tym nie wiedzieć, takie problemy da się łatwo naprawić prostymi fix'ami których pełno w "internecie". I faktycznie za te 500 zł można kupić telefon i to bardzo porządny jiayu g3s którego solidna obudowa i świetne parametry idą z naprawdę atrakcyjna cena. Jak ktoś jest marudą i to w dodatku leniwą marudą , woli telefon za 2x (co najmniej ) większe pieniądze to może sobie go kupować ale opinie może sobie zostawić dla siebie jak tylko poczytał o czymś gdzieś a potem wylewa swoje żale zniechęcając innych użytkowników którzy myślą o zakupie telefonu "z chin". BTW Jiayu S1 z 5" IPS 1080p Gorilla II Screen Snapdragon 600 CPU 1.7GHz Quad Core 13.0Mp możemy kupić za około 1200 zł , znajdz mi teraz telefon "markowy" jak to go nazywasz który ma takie parametry i będzie kosztował tyle .

Edytowane przez sephot
    poprawa bł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Kupuj sobie chińszczyznę tylko potem nie płacz jak Ci się zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sephot

Riposta na poziomie.

Send from my battleship JY-G4

Sephot.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gratis
    Kupuj sobie chińszczyznę tylko potem nie płacz jak Ci się zepsuje.

Kolega hitman12 widzę ma na dole słuchawki Kruger&Matz KM0660 ciekawe skąd one są pewnie Koreańskie jak Samsung.

Powiem tak na pewno w samsungu coś jest produkowane w chinach w BMW elektronika wiadomo skąd jest :P Zelmer Polski też wiadomo gdzie jest produkowany a to złe sprzęty ?? coś co jest produkowane w Chinach nie musi być zaraz złe jest górna półka jest dolna półka słuchawki widać ci przypasowały a na pewno są z Chin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi