Skocz do zawartości
NeeRek

W jaki sposób odzyskać system oraz recovery

Rekomendowane odpowiedzi

NeeRek
    Napisano (edytowane)

Witam . Chciałem zainstalować CM11 i zrobiłem flash recovery . Potem reboot i moim oczom ukazał się napis "Lg security error" Jak mogę to naprawić ? Liczę na szybką pomoc pozdrawiam .

Próbowałem przed KDZ : http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/ ale wyskakuje mi błąd ;/ próbowałem z v20b .

Edytowane przez ldawid
    zmiana tytułu na zgodną z Regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

A próbowałeś z awaryjnym odzyskiwaniem oprogramowania w LG Mobile Support Tool?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NeeRek

dziamot - Dzięki udało się :)

Tyko teraz nie wiem jak wgrac recovery od artasa dla CM11 , aby nie mieć tego samego problemu . Doradzicie :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ABU44

Masz odblokowany bootloader?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NeeRek

Odblokowałem sposobem cvxcvx , i napisało w wierszu polecenia że "... you have sucesfully ulocked the bootloader!" Więc chyba się odblokował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

W takim razie wchodzisz w fastboot. Podłącz telefon do kompa, i przez adb, wpisz "adb reboot oem-unlock" lub przez terminal emulator komenda "su" a pozniej "reboot oem-unlock". Musisz mieć zainstalowane sterowniki do fastboota. Później tylko kopiujesz img do lokalizacji programu fastboot na kompie i wpisujesz "fastboot flash recovery nazwa_pliku.img" - nazwa pliku to nazwa img recovery od artasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NeeRek

W załączniku podaję to co wyświetliło mi się . Pojawiło się to na ułamek sekundy ale jakoś uchwyciłem to . post-271970-14255742895205_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Masz "device not found" czyli stawiam na to, że nie masz sterowników. Żeby przejść do fastboota nie potrzebujesz tego toola. Możesz normalnie przez te komendy które wcześniej napisałem. Raczej powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Taaa pisze ci ze 'device not found'. To nie to kolego.

Wylacz telefon. Trzymajac VOL+ podepnij kabelek USB do PC. Wejdziesz w tryb S/W.

Czy tam masz u gory napis 'Bootloader Unlocked' ??

---------- Post dołączono o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

A jak masz BT odblokowany to najlepiej z poziomu Android programm Flashify z GP zapodac jaki sie chce CWM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NeeRek

Wchodze do s/w i nie mam żadnego napisu u góry ehh :< Jeszcze raz próbowałem metodą cvxcvx i restaruje tel ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi