Skocz do zawartości
adikEC

Aliexpress.com itp. - czyli co i gdzie opłaca się kupować dla naszego Nota?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem dostałem pulsometr BT4.0 i popełniłem mały opis dostępny TUTAJ.

Teraz czekam na to samo tylko w ANT+ (opaska powinna być w ciągu tygodnia, może dwóch) i jak ją dostanę to również napiszę jak działa. Aplikacji obsługujących ten standard jest znacznie mniej ale to i dobrze bo nie będę musiał tyle razy robić tego samego i szukać rozwiązania problemu "czemu w tej apk to nie działa tak jak powinno".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adikEC

A ja dostałem MiKey'a z Xiaomi ;) Działa w 100% więc polecam każdemu. Jedyny minus jest taki że zapomniałem napisać sprzedawcy jaki chce kolor i dostałem różowy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam do was sprawe. Czy osoby, ktore zamawialy cos w ostatnim czasie na aliexpress moga sprawdzic swoj nr nadania w sledzeniu paczek na stronie poczty polskiej? Zamawialem ostatnio 2 rzeczy z ali i wg china air tracking obie paczki sa juz w ostatecznym dostarczeniu, problem w tym ze jak wrzucilem te nr w sleczeniu poczty polskiej to zgadzaja sie daty wysylki z chin i dotarcia do pl, tylko pozostaje kwestia samego dostarczenia. Wg informacji na stronie PP jedna z paczek zostala juz dostarczona w kwidzyniu, a druga jest wydana do dostarczenia w krasniku- dodam tylko ze mieszkam w siedlcach, wiec calkiem inny rejon. Czy wasze nr paczek sa wyswietlane prawidlowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieraj spór nim będzie za późno mi chińczyk również wywinął taki numer otwarłem spór i pieniążki odzyskane . Bo niby jakim cudem ktoś pod pomylonym adresem mógł odebrać paczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwestia tego, ze te 2 przedmioty to 2 rozne rzeczy, kupione od roznych sprzedawcow. nie twierdze, ze pod pomylonym adresem ktos odebral paczke, tylko pytam czy wam to sledzenie na stronie poczty polskiej działa poprawnie czy moze jednak cos system poczty szwankuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieraj spór, nie ma na co czekać.

Jeśli paczki są wysłane pod inny adres to ktoś się w Chinach pomylił.

Jak jesteś dociekliwy to zadzwoń sobie na infolinię PP wyjaśnij co się stało i przy odrobinie szcześcia ustalisz czemu paczki wylądowały gdzie indziej.

Dodatkowo sprawdź czy adres na aliexpress masz prawidłowo wpisany.

Ja paczki sprawdzam przez tą stronę 4PX Worldwide Express i w fonie mam apke "Gdzie jest paczka!?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś jest chyba na rzeczy bo mi na stronie poczty polskiej wyświetla się informacja, że moja przesyłka została doręczona wczoraj we Wrocławiu a mieszkam w Krakowie...

Dodam, że wielokrotnie zamawiałem już rzeczy z aliexpress i pierwszy raz mam tego typu sytuacje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up dlatego należy działać zdecydowanie jak wspomniałem jak można pomylić adres i wysłać do osoby o tym samym imieniu i nazwisku ? Odpowiem wręcz nie można a szansa na to jest znikoma otwieraj spór odzyskuj pieniądze i wystawiaj feedback z 0 gwiazdkami za takie praktyki zero tolerancji :) Niech się nauczą że nie ma co zadzierać z polakami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie do osób, które już kilkakrotnie coś zamówiły na tej stronie, jak dokonujecie płatności? Ze swojego głównego konta? Czy macie karty prepaid? Czy jeszcze jakoś inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up dokonuję płatności z karty prepaid gdyż nie chcę im ułatwiać zabawy przy zbieraniu danych do mojego konta bankowego ;)

Nabazgrane w notesie s penem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi