Skocz do zawartości
adikEC

Aliexpress.com itp. - czyli co i gdzie opłaca się kupować dla naszego Nota?

Rekomendowane odpowiedzi

adikEC

matysek_alf Karta wirtualna w ING ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano otrzymałem zamówiony pulsometr ANT+ (linki na poprzednich stronach).

Więcej o tym urządzeniu w odpowiednim temacie jak tylko przejadę z nim troszkę kilometrów.

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klamen

Ale ze jak czyja to wina? PP chińczyk wpisał zły adres czy listonosz nie sprawdził komu wydaje. Moim zdaniem chińczyk pomylił adresy a poczta nasza dostarczyła jakiemuś panu paczkę polecony nie sprawdzając czy daje osobie upoważnionej do jej odbioru.

@matysek - ja place karta debetowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up moim zdaniem nie masz racji gdyż chińczycy mają w swoim zwyczaju mieć takie praktyki przekonałem się o tym na własnej skórze kiedy podano mi numer trackingowy do innego klienta z Polski i bezczelnie próbowano mi wmówić że przesyłka jest reklamowana na poczcie , otóż temu bezczelnie gdyż tego samego dnia w którym została odebrana paczka w polsce został wystawiony mu komentarz przez innego klienta również z polski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwestia tego, ze te 2 przedmioty to 2 rozne rzeczy, kupione od roznych sprzedawcow. nie twierdze, ze pod pomylonym adresem ktos odebral paczke, tylko pytam czy wam to sledzenie na stronie poczty polskiej działa poprawnie czy moze jednak cos system poczty szwankuje :P

jedna z paczek w dniu wczorajszym znalazla sie w skrzynce pocztowej :zakrecony: sadzilem, ze skoro to jest przesylka rejestrowana to doreczana jest do domu z podpisem osoby odbierającej, a nie wrzucana do skrzynki. niestety jest to rzecz, która została zamówiona jako 2. pierwszej rzeczy ani widu, ani słychu- bylem nawet na poczcie zapytac czy moze cos dla mnie gdzies nie lezy awizowane, ale niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tersst

Siemanko , przeczytałem ten temat od deski do deski i ogarnąłem kilka rzeczy na aliexpress które chciałbym zamówić. Prosiłbym aby ktoś kto już tam zamawiał sporo rzeczy lub którąś z rzeczy które podam ocenił czy warto itd.

1.Note 1 2 3 Running SPORT GYM Armband Bag Case for Samsung galaxy N7000 I9220 Note2 N7100 Note3 N9000 Waterproof Jogging Arm Band-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

2.Free Shipping Russia Fashion High Quality Flirt Sexy Girl TPU Cover For Samsung Galaxy Note 3 Case -in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

3.For Samsung Galaxy Note 3 Case Summer Ice Cream Cool Brand Moschino Fashion N9000 n9005 Note3 Silicon Cover Hot Sale Wholesale-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

4.Ultra thin Aluminum Tempered Gorilla Glass Battery Back Cover Metal Frame For Samsung Galaxy Note III 3 N9000 Mobile Phone Case-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

5.Mobile Phone Bag For Samsung Galaxy Note 3 Case New 2014 Fashion Leather N9000 note3 Phone Battery Housing Cover Free Shipping-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

6.2014 3D Moschino McDonald's Ice Cream cone Silicone summer cover case For Samsung Galaxy note 3 case cover-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

7.fu*k Transparent Side Print Hard Back Cover Case for Samsung Galaxy Note 3 Case Fit Samsung Galaxy Note3 N9000 -in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

8.3D MM Rainbow Bean Summer Cover Case For Samsung Galaxy S5 i9600 S3 i9300 S4 i9500 Note 2 N7100 Note 3 N9000 Soft Silicone Case-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

9.Workout Sport GYM ArmBand Case Cover

Running Sports Armband for samsung galaxy note2 n7100 note 3 n9000 NOTE1 arm band for LG G3-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

10.1pcs Hot Sale New Arrive beautiful personality vivid wolf head picture back cover case for samsung note 3 s4 s5 Painted-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

11.Free shipping High quality Sport Style Adi Brand Logo Thin Hard Back Cover CASE for SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9000 N9005 case-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

Edytowane przez Tersst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dało by radę byś skrócił i ogarnął te linki lub przynajmniej je ponumerował?

W temacie.

Jeśli uprawiasz sport to zakup jakiejkolwiek opaski na fona to strzał w 10. Różnią się od siebie typem zapięcia (przeważnie velcro ale w różny sposób prowadzone), ilością wycięć (na słuchawki itp) i kieszonek na pojedynczy klucz, banknot lub kartę. Kup to co wizualnie najbardziej się podoba i tyle. Dedykowane pokrowce zazwyczaj pomieszczą tylko fona bez obudowy lub fona z obudową ale trzeba go troszku wcisnąć. Armband dla sportowców (amator czy profesionalista) jak najbardziej w innym wypadku jest to zbędny zakup.

Obudowy w stylu lodów, zwierzątek, dupereli z bajek i filmów - mało praktyczne i śmiesznie wygląda przez pierwsze dwa dni potem papa bo z ergonomią za wiele wspólnego to takie etui nie ma.

Obudowy plastik fantastik z grafikami na plecach jak chcesz to kup ale chyba lepiej mieć porządną obudowę która spełni swoje zadanie podczas upadku i sama przeżyje. Sam mam parę ubranek do N3 ale korzystam tylko z jednego i to coraz mniej bo nie chce mi się dziennie ściągać Neo Hybrid by N3 zapakować do etui rowerowego.

Etui z logo adasia to totalna wiocha. Niech jeszcze ich znaczek zaczną wrzucać na sportowe felgi by mieć +100 do lansu no i gospodyniom domowym zaczną kleić te logo na miksery i cały drobny sprzęt agd. Nie powiem mam ich produkty ale są to dosyć specjalistyczne ciuchy i cenię sobie ich jakość w stosunku do ceny ale od kiedy to adaś zajmuje się akcesoriami do telefonów? Jeśli jesteś tak przywiązany do tej marki to kup jeśli nie to nie warto.

Etui metalowa ramka plus szkło. Dosyć ładnie to wygląda i gdyby było tańsze to bym kupił ale tylko z ciekawości. Neo Hybrid i UAG wymiatają.

Szukasz oryginalnej (w wyglądzie) obudowy dla N3 to zobacz sobie drewniane obudowy z wypalonymi wzorami. Nie jest to tanie ale prezentuje się świetnie (znajomy zamówił z różą wiatrów na ciemnym drzewie - bajka dla podróżnika jak znalazł). Tylko uwaga bo są drewniane oraz plastik malowany na drewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tersst

Uporządkowane :) Dzięki za wypowiedź , ogólnie chodzi o to że chciałbym zakupić kilka gadżetów do swojego note. Jako pierwsze i tak zakupie etui spiegen/uag + szybka banks ale to na allegro. Te rzeczy pobocze chcę kupić tak aby od czasu do czasu założyć na jakieś wyjścia a kilka motywów na prawdę mnie ciekawi a cena jest dosyć śmieszna. Uprawiam sport więc w tą opaskę na tel się zaopatrzę jeśli naprawdę jest tak dobra jak napisałeś. Te etui w kształcie lodów to tak podałem może akurat ktoś ma a na lato ciekawy motyw ;) Generalnie chciałbym się dowiedzieć czy czasem niektóre z tych "etui" nie porysuje mi telefonu czy coś w ten deseń. Jeśli zakupiłeś coś ciekawego do swojego note to podeślij link jak możesz bo ciężko się przedostać przez ten ogrom gadżetów do note na aliexpress.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hot sale 1pcs Dropshipping Phone Cases Dropproof 1:1 Extreme TakTik Case For Samsung Galaxy Gear Galaxy Note 2 N7100 Note 3-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

On sale Newest SGP SPIGEN Slim Armor S View Automatic Sleep/aWake Cover case for Samsung Galaxy Note 3 III N9000 Wholesale-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com

fajna cena xD ja za uag zaplacilem 129 zl a ponoc nie ma duzje roznicy w wykonaniu :P

co do benksa chyba moge odradzic z czystym sumieniem mialem benksa nillkina i teraz mam szybke za 20 zl + rzesylka ktora jest lepsza od nillkina xd oraz porownywalna z benksen :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note 3 Bamboo Wooden Case - dokładnie o takim nietypowym drewnianym ubranku pisałem. Jak wklepiesz "note 3 wood case" to wyszuka wiele innych wzorów.

Note 3 Wallet Case - znajomy zamówił niedawno i teraz te super etui leży w szafce lub gdzieś tam bo tak jak zakładałem nie jest to zbyt poręczne ubranko. Niby wszystko masz w jednym miejscu ale z fona korzysta się co najmniej średnio.

Plastik Fantastik Case - materiał troszku z dpy twardy plastik podatny na pęknięcia, grafika Jack Daniels nadal się trzyma. Znajomy używa tego case w pracy na barze by było klimatycznie 2gi case w śmietniku bo na plecki fona w etui z max 30cm spadło profesionalne yoyo o wadze 70g i tyle. Trzeba uważać bo w chwilę można uśmiercić nowy nabytek. Grafika naprawdę spoko pod względem ścieralności.

Battery Cover - całkiem całkiem ale z tego co mi wiadomo to ostatecznie został założony oryginał (kolor - folia karbo).

Ferrari Case - ładnie wygląda przez pierwsze parę tygodni potem plecki matoweją i zaczynają się łuszczyć. Może gdyby etui nie miało kontaktu z wiecznie spoconymi dłońmi to wytrzymało by dłużej. Jakość wykonania jak najbardziej ok.

Jeśli masz jakąś nerke czy inną saszetke gdzie zmiescisz fona to spoko ale jeśli nic takiego nie masz to warto kupić opaske.

Ja korzystam z niej podczas biegania, na rolkach (mimo posiadania pasa na dwa bidony z miejscem na fona) i często w terenie podczas gry w bule lub mini golfa. Gdyby co to opaskę da się przypiąć do rowera ale nie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. W tym celu lepiej zakupić dedykowane etui.

Jeszcze co do etui ramka alu i tył ze szkła - nie ogranicza zasięgu jak w przypadku podobnych etui tyle że całych z alu ale jak upadnie na tył to masz pajączka i etui w śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi