Skocz do zawartości
adikEC

Aliexpress.com itp. - czyli co i gdzie opłaca się kupować dla naszego Nota?

Rekomendowane odpowiedzi

Tersst

@Kriestoobradnikow jeśli chodzi o ten plastik fantastic case i to yoyo to pisząc o "nowym nabytku" masz na myśli telefon czy case? Bo mi bardziej zależy na tym aby telefon był chroniony a etui będę zakładał w miejsca teoretycznie bezpieczne. Jako że uprawiam sport to na pewno zakupię tą opaskę + etui na rower. Bardzo ciekawe jest to drewniane/bambusowe etui. Czekam na więcej propozycji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwórz spór i niech kasę zwraca. Przy okazji dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Spokojnie to nie moje pierwsze zakupy na ali w skrócie .

Próbował mi wcisnąć 3 $ potem 7 $ a gdy zagroziłem mu że stworzę raport i zgłoszę jego sklep za sprzedawanie podróbek oraz wkleiłem mu punkt regulaminu twierdzący że w przypadku wykrycia podróbki sprzedawca ma zwrócić kwotę maksymalnie dwukrotną w stosunku do zakupu oraz ali zwraca wszystkie koszty zakupu plus przesyłki :) Z wielką łaską zwrócił mi kasę i bezczelnie powiedział żeby mu zostawić 5 gwiazdek następnie o to poprosił ;) Osobiście mam zamiar mu zostawić 1 gwiazdkę oraz plik zdjęć dla innych kupujących gdyż pytałem się go przed zakupem czy produkt to oryginalny xiaomi zatem nie mam skrupułów przed wyżej wymienionymi czynnościami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądając zdjęcia rozebrałem swojego "xiaomi" i wygląda identycznie! Rozumiem, że to ponad wszelką wątpliwość nie jest oryginalny xiaomi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up na 100% sprawdziłem płytkę ogniwa jak i sam kabel to napewno nie jest oryginał ;)

I najprostszy test z kablem Oryginał się sam nie będzie ładował ;)

Nabazgrane w notesie s penem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wywern

Mam problem z płaceniem na Ali

AliExpress zamyka mi zamówienie "due to security reasons". Już dwa razy. A ja nie mogę zażądac przywrócenia, bo płacę kartą internetową, bez plastiku, na której nie ma nadrukowanego nazwiska właściciela (a taki skan karty musiałbym dołączyć)

Kiedyś już płaciłem tą kartą na aliexpressie i nie było problemu, a teraz coś im się nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już kupiłem UAG z tego sklepu Wholesale Product Snapshot Product name is Hot sale 1pcs Dropshipping Phone Cases Dropproof 1:1 Extreme TakTik Case For Samsung Galaxy Gear Galaxy Note 2 N7100 Note 3.

Świetnie pasuje i dobrze wygląda a jest parę razy tańszy niż u nas na allegro. Ja ze swej strony polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi