Skocz do zawartości
adikEC

Aliexpress.com itp. - czyli co i gdzie opłaca się kupować dla naszego Nota?

Rekomendowane odpowiedzi

vikkyi

Pirat...dzieki właśniie po kilku miesiącach usiadomiłes mnie że mam xiaomi podróbe :((( Ale jego praca troszke mnie dziwiła to myslałem ze tak ma być. Skoro mam nota 3 a on ma pojemność baterii 3200mA a ten Xiaomi 10400mA to powinien ładować się około 3 razy. A kiedyś na wsi go testowałem i tak naładował nota na full, telefon mojej dziewczyny na full nokie 720 czyli tam bateria chyba coś koło 2000mA i przy ponownym ładowaniu nota padł przy 20% czy 30%... więc tu mi sie wydawało dziwne ale teraz tak jak mowiles jak wsadze kabelek w niego to sam się ładuje. No cóż ale przynajmniej mi 1 raz telefon ładuje. A ma ktoś nota 3 z tym oryginalnym xiaomi i pochwali sie ile razy potrafi naładować na full ? Bo może bym się skusił zakupić gdzies oryginał. A za mojego dałem 25$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

wiem że trochę moda jest na zegarki, ale czy ktoś kupował jakiś wynalazek z ali?

ja znalazłem coś takiego: Bluetooth 4.0 64KB RAM+ 64KB ROM Activity Monitor smart watch bluetooth pedometer with step counter, calorie consumption -in Other Consumer Electronics from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

ktoś ma doświadczenie? nie będę kupował samsunga za 1k :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj jest na 100% oryginał

Creat an Account--Xiaomi MiPad | RedMi 1S | RedMi Note | Mi3 WCDMA | iBuygou

Rejestrując się z tego linka być może uzyskam punkty cashback

Inny pewny serwis to :

DealeXtreme - Cool Gadgets at the Right Price - DX Free Shipping Worldwide

EU Direct DX site

To znaczy o ile ją dostaniesz bo ja zamawiałem z dx.com 24 czerwca tego roku xiaomkę do dziś jej nie mam :)

Kolejne zamówienie robiłem z eud.dx.com bo wysyłają towar z Holandii a wczoraj otrzymałem informację że niestety obecnie nie mają jej na stanie zaproponowali mi 3 wyjścia :

Zwrot kosztów

Zamiana na inny produkt

Lub czekanie 5-7 dni roboczych na ewentualną aczkolwiek niepewną dostawę

Na ali podobno zaufanym sprzedawcą jest GOLDWAY ale ręczyć za niego nie zamierzam gdyż tam jej nie zamawiałem.

Wyżej wymienione serwisy pomijając ali wspierają płatność paypalem.Więc jeśli jest coś nie tak to otwieramy spór roszczenie i odzyskujemy kasę :) w walucie w której była sama płatność tzn jeśli przy płatności było przeliczenie z PLN na USD to otrzymamy ewentualny zwrot w USD :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://m.aliexpress.com/item/1687392433.html?productId=1687392433&productSubject=For-samsung-note3-high-quality-data-cable-data-cable-note3-n9006-n9008-n9005n9009-data-cable&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Odkopię ten wątek gdyż dzisiaj są promocje na ali i z tych realnych promocji a nie takich na których sprzedawca odbija sobie zniżkę na dostawie zakupiłem te o to powyższe kable za około 40 groszy od sztuki jestem ciekaw ich jakości jak dojdą :)

Jak moderator zaglądnie to proszę o scalenie mojego powyższego postu i tego gdyż zapomniałem edytować powyższy

Niestety trafiłem na oszusta mogłem się domyślić po tej cenie .

Nabazgrane w notesie s penem ;)

Edytowane przez pirat183

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klamen

Chcialem przedstawic kolejny sklep www.lightinthebox.com kupowałem tam dla syna tablet ktory doszedl. Malo tego zwrocono mi koszty transportu gdy czekalem ponad 5 dni roboczych. Kontakt w jezyku polskim. Sa tam tez rzeczy na naszego note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem szkiełka na ali do notesa bez opakowania indywidualnego dla sztuk cena około 12 zł przypominają szkło x-one jestem ciekaw jak w użytkowaniu

879fd1d637d03a4a1d643413b3060d23.jpg

Edytowane przez pirat183

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DX Dzisiaj straciło w moich oczach jako dystrybutor oryginałów http://www.dx.com/p/samsung-power-adapter-usb-3-0-data-cable-for-samsung-s5-note-3-n9000-white-100-240v-us-plug-327978#.VTe_FiHtmko

Kabel na bank jest podrobiony widać to choćby z powodu braku loga oraz po kształcie wpustu wejścia USB 3.0

Notes wgl nie wyświetla opcji transferu danych po USB 3.0

Kabel osiąga poniżej 50 % sprawności normalnego oryginalnego dołączanego do telefon, ładowarka osiąga 80% sprawności z oryginalnym kablem .

Dlatego przestrzegam nie kupujcie powyższego zestawu bo nie warto !!!

Odnośnie loga jest ale z innej strony i widać różnicę w bezpośrednim porównaniu.

post-316750-0-03656100-1429716930_thumb.jpg

post-316750-0-98962000-1429716959_thumb.jpg

post-316750-0-47241200-1429717003_thumb.jpg

post-316750-0-85111400-1429717024_thumb.jpg

post-316750-0-42667000-1429717039_thumb.jpg

post-316750-0-39405000-1429717068_thumb.jpg

post-316750-0-95849800-1429717149_thumb.jpg

Edytowane przez pirat183

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy kupował ktoś baterie na ali dla n9005?

Czy ktoś może coś polecić w dobrej cenie i od dobrego sprzedawcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up uwaźam źe przy cenie 65 zł i darmową dostawą nie warto się pakować w baterię do notesika ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem za 65 zl oryginala na redcoonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi