Skocz do zawartości
piotrrodzim

Deodexowania softu - Update.zip CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

dla osób które nie radzą sobie z aplikacjami do deodexu,android-sdk, pahtami systemów i komendami poleceń przedstawiam paczkę zip która zrobi to za Was:)

Wymagania:

*root

*busybox

*CWM

UWAGA -instalacja pliku zip spowoduje usunięcie z systemu wszystkich plików .odex z /system/app/ i /system/framework/

Instrukcja:

pobieramy :

deodex.full - Télécharger - 4shared - a s

-nie rozpakowujemy paczki

-do archiwum wklejamy deodexowane aplikacje do odpowiednich folderów(jeśli nie mamy szukamy na forach lub pobieramy jakikolwiek soft z tego forum-poza CM-i wyciągamy potrzebne pliki)

-kopiujemy archiwum z dodanymi aplikacjami na kartę SD i instalujemy przez recovery

i gotowe mamy soft deodexowany :)

Edytowane przez piotrrodzim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bart00
Napisano (edytowane)

proponuje przeniesc tu jesli ktoś juz sprawdził ->Dział dla Developerów

po przemyśleniu ... co to za metoda typu "kopiuj wklej zamień" skoro i tak deodexowane apki mamy szukać sami po forach. twoja metoda to tylko zamienianie apek tak? a jak deodexować cały soft? szukać każdej apki oddzielnie? to strata czasu lepiej cały soft na kuchnie wrzucić .. mam ściągać inny soft (żeby wyciągnąć apki ) po to żeby ze swojego zrobić deodex... już widze jak sie soft sypie po takim zabiegu.

co do temtu - CMW?

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem metoda kopiuj-wklej,przygotowanie systemu win 7 do używania kuchni,programów do deodexu czy samego cygwina zajęło mi kila dni,a i tak miałem błąd za błędem, nie każdy jest mistrzem linuksa i ma go na kompie,a co do szukania apek,choćby romy szymela oparte na stocku,zawsze są sprawdzone,a jeśli chodzi o sypanie softu po to robi się wcześniej backup,wrzuciłem tu ten tutek jako alternatywę w/w metod,przygotowanie i poprawki zajęły mi kilka godzin,robiłem go dla siebie i postanowiłem się podzielić,nikt nikogo nie zmusza do użycia właśnie tej a nie innej metody,

ps .poprawiłem literówkę -dzięki za zwrócenie uwagi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bart00

Jak zamienisz caly swoj soft na apki z innego softu to już nie masz swojego softu ;D

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem,modyfikacja to modyfikacja,:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi