Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
piotrrodzim

Deodexowania softu - Update.zip CWM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

dla osób które nie radzą sobie z aplikacjami do deodexu,android-sdk, pahtami systemów i komendami poleceń przedstawiam paczkę zip która zrobi to za Was:)

Wymagania:

*root

*busybox

*CWM

UWAGA -instalacja pliku zip spowoduje usunięcie z systemu wszystkich plików .odex z /system/app/ i /system/framework/

Instrukcja:

pobieramy :

deodex.full - Télécharger - 4shared - a s

-nie rozpakowujemy paczki

-do archiwum wklejamy deodexowane aplikacje do odpowiednich folderów(jeśli nie mamy szukamy na forach lub pobieramy jakikolwiek soft z tego forum-poza CM-i wyciągamy potrzebne pliki)

-kopiujemy archiwum z dodanymi aplikacjami na kartę SD i instalujemy przez recovery

i gotowe mamy soft deodexowany :)

Edytowane przez piotrrodzim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

proponuje przeniesc tu jesli ktoś juz sprawdził ->Dział dla Developerów

po przemyśleniu ... co to za metoda typu "kopiuj wklej zamień" skoro i tak deodexowane apki mamy szukać sami po forach. twoja metoda to tylko zamienianie apek tak? a jak deodexować cały soft? szukać każdej apki oddzielnie? to strata czasu lepiej cały soft na kuchnie wrzucić .. mam ściągać inny soft (żeby wyciągnąć apki ) po to żeby ze swojego zrobić deodex... już widze jak sie soft sypie po takim zabiegu.

co do temtu - CMW?

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem metoda kopiuj-wklej,przygotowanie systemu win 7 do używania kuchni,programów do deodexu czy samego cygwina zajęło mi kila dni,a i tak miałem błąd za błędem, nie każdy jest mistrzem linuksa i ma go na kompie,a co do szukania apek,choćby romy szymela oparte na stocku,zawsze są sprawdzone,a jeśli chodzi o sypanie softu po to robi się wcześniej backup,wrzuciłem tu ten tutek jako alternatywę w/w metod,przygotowanie i poprawki zajęły mi kilka godzin,robiłem go dla siebie i postanowiłem się podzielić,nikt nikogo nie zmusza do użycia właśnie tej a nie innej metody,

ps .poprawiłem literówkę -dzięki za zwrócenie uwagi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Jak zamienisz caly swoj soft na apki z innego softu to już nie masz swojego softu ;D

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi