Skocz do zawartości
Zuzizulu

Czy kupić Xperia Ion za taką cenę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Znalazłem na allegro taką aukcję:

OKAZJA! SONY XPERIA ION/ BDB/ BEZ LOCKA/ 24H (4032165746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Warto za tą cenę kupić ten model telefonu ? Jaką ma wersję androida najnowszą oficjalną ? W Polsce można wgrać ( bo dystrybucja zza oceanu ) ? Ogólnie ma ma żadnych barier regionalnych ?

Jak sprawuję się ogólnie ? Posiada ktoś ?

Można wgrywać aplikację na kartę pamięci ?

Pozdrawiam i liczę na informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

Bardzo warto ! Bardzo dobry wyświetlacz, 4.55''. 1 gb ram, dwurdzeniowy procek (3 Ghz)Aparat bardzo dobry. Mógłbyś jeszcze sie rozejrzeć za Xperią S w także podobnej cenie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dwurdzeniowy procek (3 Ghz)

Nie sumujemy taktowania rdzeni procesora. Taktowanie przypada na jeden rdzeń, i jest tylko na nim, w tym przypadku 1.5ghz. To tak jakby powiedzieć że procesory w kompach mają ponad 12ghz taktowania, czasem nawet więcej, to jest chwyt marketingowy, który jest używany przez sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4lpa

Dzisiaj zamówiłem od tego sprzedawcy tę Xperie ( tę za 499 zł, bo stan mi bardziej odpowiadał, a to tylko różnica 40 zł ). Według zapewnień sprzedającego telefon bez problemu działa w polskich sieciach komórkowych. A jak z wydajnością, zobaczymy jutro.

Ogólnie polecam sprzedawcę, bo 2 godziny po zakupie i wpłacie pieniędzy dostałem informację od firmy kurierskiej, że paczka została nadana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie też planuję kupić tą za 499zł. Tylko czemu gość narobił tyle tych aukcji ? Kupiłeś z tej co 4 sztuki kupiono ?

Poza tym tak swoją drogą:

jak wpłaciłeś pieniądze ? Z konta przez internet ? Przez PayU ? Jeśli przez PayU to jak to trzeba zrobić przez PU ?

Byłby wdzięczny też jakbyś opisał swój egzemplarz jak dojdzie to ciebie ok ? ;) Czy wszystko działa itp. i czy stan wizualny rzeczywiście na 5+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4lpa

Nie mam pojęcia czemu ma ich tyle. Nie mój interes tak naprawdę. :)

Płaciłem przez PayU, a kupowałem w jakiejś losowej aukcji z ceną 499 zł

SONY XPERIA ION /24H/BEZ LOCK/ GDYNIA ŚWIĘTOJAŃSKA (4029360489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dołączono 07-03-14 o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano 06-03-14 o 17:22 ----------

Dostałem telefon. Zamawiałem ten ze stanem BDB+, według mnie stan jest idealny. Jedyny minus to ryska grubości włosa na odległość 0.5cm w pobliżu klawiszy funkcyjnych. Do innych telefonów niż LG L7 nie mam porównania. Jak dla mnie to różnica w wydajności jest warta każdej wydanej złotówki. Wysyłka trwała mniej niż 24h od wpłaty pieniędzy. Tak więc, zdecydowanie polecam zakup tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M4lpa >>> a telefon ma folię założoną na ekran ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4lpa

Mój bład. Ryska nie była na wyświetlaczu, ale folii fabrycznej. Po zdjęciu folii telefon jest w stanie idealnym. Dałbym ocene 6, a nie 5+. Zdjecie folii nie powoduje utraty napisów Sony, itp, tak jak w Xperia Z.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piwko7

Hej, a jak trzyma bateria w telefonie, jaka jest reakcja na dotyk, próbowałeś wgrywać jakiś soft inny, dziala bez problemu z polska karta ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M4lpa

Rekcja na dotyk jest delikatnie gorsza od Samsunga Galaxy SII. Lepsza niż w LG L7. Bateria nie mam pojecia ile trzyma. Dostalem go dopiero dzisiaj. Narazie zaladowalem do pełna i zobaczymy. Soft wgrywałem tylko oryginalny 4.0.4.

Karta działa bez problemu, w Play łapie LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi