Skocz do zawartości
Bastik

Zbity wyświetlacz w Dell STREAK co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Xus

tego pana z malym pazurkiem tez ogladalem jak wymienialem swoj + te fotki ktore sa pare postow wyrzej i dalem rade:)

tu jest na polski Ebayu

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyświetlacz kupiony dzięki pomocy kolegi Xus :) Jeszcze raz stokrotne dzięki :)

Jak wymienie to dam znać jak przebiegały prace :)

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wszystko pięknie ale powiedzcie mi jedno czy mieliście wokoło toch screna taśmę samoprzylepną dwu-stronną ?? i jak z reakcjami dotyku i kolorami w tych zamiennikach ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xus

Jak ja kupowalem swoj na aukcji bylo naoisane.ze.to oem I jak narazie jest wszystko ok. Nie potrzebna ci jest tasma dwustrona przy wyswietlaczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak wyświetlacz wymieniony, wszystko ok tylko mam takie pytanko może ktoś spotkał się z takim problemem. Mianowicie po złożeniu wszystkiego wyświetlacz jest tak jakby minimalnie za wysoko przez co między nim a tą dolną zaślepką z przyciskami jest lekka szpara a ta górna zaślepka nie chce idealnie spasować i odpada. Różnica to dosłownie pół milimetra ale bardzo to rzutuje na całość. Miał ktoś z Was taki problem ?? Jest tam jakaś możliwość regulacji ?

Za odp. z góry dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też tak mam tylo że w moim przypadku taśma się lekko pomarszczyła i dlatego mam taką "szparę" ale nie przeszkadza mi to ale dobra rada jeśli komuś się to nie podoba a mianowicie warto starą taśmę dwustronną wymienić na nową ( można kupić taką w OBI lub PRAKTIKER ) Ja kupiłem wyświetlacz z niemiec i idealnie pasuje lecz nie było taśmy dwustronnej wokoło touch screna i lekko odstaje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Do ekranów dotykowych (digitizerów) jest specjalna dwustronna taśma, mają taką w sprzedaży na giełdzie elektronicznej w Sosnowcu-Milowicach (czynna w każda sobotę) a sprzedawca jest chyba z Krakowa albo Wrocławia i posiada bużo części zamiennych jak i narzędzi do naprawy tel.komórkowych.Niestety, nie zapamiętałem dokładnie skąd on (oni) są ale pewnie w całej Polsce sa jacyć podobnego typu sprzedawcy i warto poszukać czy to w internecie czy nawet w hurtowniach części zamiennych.Taśma jest już odpowiedniej szerokości i zwijana na dość dużych krążkach-sprzedaż pewnie na "metry"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze może mi ktoś pomoże , bo u mnie zbił się gorilla glass , jest możliwość kupna samego gorilla ?? LCD i dotyk u mnie są całe , szukam na ebayu to są same LCD + digitizer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety kolego ale Wyświetlacz i digitizer a tym samym Gorilla Glass to jedna całość i nie można tego osobno wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi