Skocz do zawartości
JGR

Etui do Galaxy Note 8

Rekomendowane odpowiedzi

JGR

Jutro zostanę posiadaczem tego cuda i tu pytanie (bo nie znalazłem odpowiedzi) jakie etui polecacie do Nota lub jakie macie i uważacie, ze warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na twoim miejscu poszukałbym na allegro,wybór etui do notka jest tam naprawdę duży.Najpopularniejsze są te które są zamykane jak książka.Mają one również możliwość używania jako podpórki przeważnie pod dwoma kątami.Ja osobiście używam mniej może popularnego futerału z warstwą grubej gąbki szczelnie zamykanej na zamek.Wiem,że w razie upadku w takim etui nie ma prawa nic się stać złego dla tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Etui każde byle bez magnesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JGR

Właśnie dzisiaj sprawdzałem co w Kielcach jest dostępne i wpadły mi w oko z firmy Belkin.

Naprawdę solidnie wykonane i dobrze zabezpieczają tablet od wszelkich zarysowań i ewentualnych uszkodzeń, a przy tym całkiem gustowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja mam do nota 8 pokrowiec hama o ten:

post-205732-14255743119329_thumb.jpg

Używałem go wcześniej z Nexus 7. W obu przypadkach spisuje się znakomicie. Stanowi idealną ochronę w czasie transportu w plecaku etc. Użytkuje z nim już drugi tablet i w żadnym z nich nie pękł ekran pomimo iż nieraz gniótł się razem z zakupami lub pomimo paru upadków z 1,5m. Nie pamiętam teraz jaki to jest rozmiar 7" czy 8". W każdym razie do obu pasuje. Co ciekawe, dzięki miękkiej wkładce wewnątrz etui, za każdym razem gdy wyciągam tablet, ekran wyciera się z całego syfu. Polecam!

Ps.

Pamiętajcie, że nie jest to etui w 100% pancerne więc nie wszystkie upadki, uderzenia bądź przygniecenia tabletu w tym pokrowcu będą bez wpływu na tablet.

Jedyną jego wadą jest to, że nie ma opcji podpierania tabletu. Dlatego też rozważam zakup drugiego. Waham się pomiędzy "obrotowym" a tym "książkowym". Zaryzykowałbym stwierdzenie, że pokrowiec hama jest w stanie pomieścić tablet plus etui "książkowe". :DD

Edytowane przez Movement
    Obrazki umieszczaj w znacznikach [SPOILER]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Ten twój załacznik nie działa.

Ja mam taki ET-925 TRELLIS PURPLE 8" - EASY TOUCH, producent akcesoriów do notebooków i komputerów - Easy way to do things. Kieszeń na sluchawki, karty pamieci, rysik (drugi). Świetna sprawa jest bardzo miekki i mozna tablet pchac pomiedzy książki w plecaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez urazy ale ten Twój to się nadaje tylko w sytuacji jak tablet leży na biurku. Mam taki na note 10" i odradzam jakiegokolwiek transportu tabletu w tym etui. Przed niczym takie etui nie chroni. Jak sam wspomniałeś jest miękki i do tego elastyczny, gdy ten mój jest sztywny i dość gruby (przy tym miękki tylko w środku). Daje sobie głowę urwać, że ten cienki pokrowiec nie przeszedł by testu upuszczenia tabletu z 1,5 m. Będziesz kiedy w saturnie lub w mediamarkt to sobie porównaj. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Ani jednej ryski, nie uszkodzony. Tabletem nie rzucam, nie tytłam go w piachu. Pokrowiec jest szczelny chroni przed drobinkami, drobnymi stuknięciami a co ważniejsze nie rysuje obudowy ani ekranu.

Więcej mi nie potrzeba tablet w stanie idealnym :)

Nie mam się o co obrażać pokrowiec był gratisem.

"Daje sobie głowę urwać, że ten cienki pokrowiec nie przeszedł by testu upuszczenia tabletu z 1,5 m" - Daje sobie głowę urwać że połowa pokrowców by tego nie przeszła.. Ekran jest dosyć długi przez co podatny na stłuczenia możesz się nawet w etui zdziwić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A to mój futerał

2dio.jpg

Edytowane przez Raciborski
    Zdjęcia, filmy, Logi itp. proszę zamieszczać w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JGR

Finalnie kupiłem Belkina: Etui Belkin Cinema Stripe do Galaxy Note 8.0 czarne - Akcesoria - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

Cena i jakość wykonania rewelacja!

Wszędzie w sklepach jest za drugie tyle :-)

Chroni perfekcyjnie :-)

Polecam brać w Komputroniku póki jeszcze mają w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi