Skocz do zawartości
witqs

pmp5780d,SM t110, DELL Venue 7jrcg2, Co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

witqs
    Napisano (edytowane)

Witajcie kochani. Mam otóż taki problem, oddałem mojego pmp5570c (tablet kupiony w Media Expert) na gwarancje ale nie udało im się go naprawić i powiedzieli mi, że zamiast mojego modelu tablecika mam do wyboru te 3 modele:

1.pmp5780d (8cali)

2.SM t110 (7 cali)

3. DELL Venue 7jrcg2 (7cali )[i tu sie zastanawiam czy napewno oferują mi ten model, bo jak sprawdzałem to kosztuje on ponad 900zł a w media jest raczej podany tylko taki model DELL Venue 7 za 499zł.]

Czy możecie mi doradzić jaki tablet wybrać i przedstawić ich wady. Będę bardzo wdzięczny za szybkie odpowiedzi. Tablet do tej pory służył mi do Gier , oglądania filmów i szperania po necie.

@ WYBRANY ZOSTAŁ DELL :) Dzięki LuziQ jeszcze raz za rozwianie wątpliwości.

Edytowane przez witqs
    zły szyk zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuziQ

Dell Venue 7. Intel Atom, SGX544MP2, NOVA 3 na przykład chodzi bezproblemowo. Wada? Brak możliwości przenoszenia aplikacji na kartę pamięci, brak modemu 3G. Na razie i kto wie czy nie dożywotnio, brak roota. Jak dla mnie z tej trójcy najbardziej rozsądne rozwiązanie. Samsung wykonaniem nie powalił mnie na kolana. Taki tani czajna-plastik. Ruskie Prestigio kompletnie do mnie nie przemawia. Nie udało im się kilka lat temu zawojować na rynku laptopami to próbują w telefonach/tabletach.

A Dell? Powinien spełnić Twoje oczekiwania. Po aktualizacji do 4.3 dostał jeszcze większego kopa.

Swyped on Venue 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witqs

dzięki serdeczne za opinie i czekam na więcej :). Mam jeszcze pytanie odnośnie nowszych gier. Jak z ich płynnością jeżeli chodzi o Dell. (gry np: GTA SA, 9mm, Modern Combat 4-5, Six-Guns)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuziQ

Napisałem że NOVA 3 chodzi bezproblemowo= płynnie. Reszty nie uśmiecha mi się pobierać czy też kupować. Real Racing 3 również chodzi wyśmienicie. Z reszta zapraszam do działu Della. Tam znajdziesz wyniki najpopularniejszych benchmarków, również przygotowanych przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witqs
    Napisano (edytowane)

To teraz zapytam tak. Który model jest bardziej przeznaczony pod Gry, Dell z układem graficznym SGx544mp2 czy Prestigio z mali400Mp4 ?

Edytowane przez witqs
    poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witqs

Wielkie dzięki LuziQ za pomoc i artykuł. To jest to czego szukałem :). Jeżeli ktoś ma taki sam problem co ja to bardzo polecam link powyżej.

LuziQ jest wielki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LuziQ a ile Ci trzyma bateria w tym dellu?

Waham sie bardzo między tym dellem a prestigio 7 duo. Nie wiem czy warto to 150zl dopłacać do della.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witqs

Karuzelek powiem Ci jedną rzecz miałem pmp5570c pro duo i miałem z nim same problemy w dodatku większość czasu przebywał w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuziQ
    Napisano (edytowane)

Bateria przy przeglądaniu neta CAŁY czas i mniej więcej 20-30% ustawieniu jasności (więcej nie trzeba na codzień) trzyma około 8 godzin. Przy okazjonalnym jak to bywa ostatnimi dniami włączeniu by coś sprawdzić to stan wygląda następująco:

qa6e9eby.jpg

Ostatnio jak byłem w pracy i grałem cały czas aby nie zasnąć (taka praca) w Real Racing 3 to wytrzymała 5 godzin.

A co do artykułu to dodałbym jeszcze fakt, iż SGX w Atom'ie Della pracuje na 400MHz a nie 300 jak to ma miejsce w testowanym A31 w artykule. Poniżej małe zestawienie:

e3ava7er.jpg

Swyped on Venue 7

Edytowane przez LuziQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi