Skocz do zawartości
CysiuBang

Pentagram TAB 7.6 Bootloop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem w orange tego taba. I po 3 dniach padł mi system. Normalnie ładuje, włącza się do logo i tak stoi na logo. Nie wiem jak to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy może uda mi się zrobić przez recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisz czy udało Ci się w ogóle wejść w recovery, bo u mnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi sie tym sposobem co mi podesłałeś. Jeśli masz problem ze sterownikami to zrób tak:

włącz tablet kombinacja Vol Up + Power i w menadzer urządzeń na pc bedziesz miał "nieznane urzadzenie" wybierasz sterownik znajdujący sie w folderze RKBatch tool/driver i potem wszystko bedzie działać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle, że u mnie nie działa ten sposób... albo źle to robie. trzymałeś vol up i power i wtedy podłączałeś kabel czy robiłeś to inaczej? bo jeśli Tobie się udało tzn, że mam coś z kompem i jutro zrobie reinstal windowsa i może wtedy pójdzie, tylko musze sobie zrobić kopie zapasową, żeby później przywrócić system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem to inaczej niż jest tam napisane. Na wyłączonym tablecie gdy przytrzymasz Vol up i power do takiego nie widocznego w swietle błysku potem czekasz i na ekranie tabletu wyswietla ci sie leżący android z otwartym brzuchem i pod spodem napis "brak polecenia" i dopiero wtedy wkładasz kabel i instalujesz stery. Potem próbowałem do skutku włączyć aby w aplikacji wyświetlił sie zielony kwadracik. Zobaczysz uda ci sie :) wierze w Ciebie :D JA robiłem na Windows 7 i wszystko poszło ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja mam jakiś trefny egzemplarz. to o czym mówisz czyli "leżący android z otwartym brzuchem i pod spodem napis "brak polecenia" " to recovery do którego mogłem sie dostać jedynie przez program z marketu no i musiałem mieć roota. u mnie się nie pojawia absolutnie nic po wciśnięciu tych dwóch przycisków na raz. natomiast gdy wciskam vol - i power jednocześnie przez kilka sekund to wyswietla sie logo i za chwile gasne a później brak jakiejkolwiek reakcji.

---------- Post dołączono o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

jasny gwint udało się! po formacie wykryło mi tablet na kompie i zainstalowałem do niego sterowniki. później użyłem RKBatchTool i sflashowałem software ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko a jaki wgrywałeś SOFT ja próbuje wgrać przyz recovery ale wyskakuje mi błąd ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalny ze strony producenta dla tab 7.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi