Skocz do zawartości
michalyfz

Galeria 3D-problem ze skrótem

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z systemem miałem zainstalowaną galerię 3D. Po pewnym restarcie telefonu zamiast ikonki galerii na ekranie głównym widzę "domyślną" ikonkę z androidem, a podpisana jest "com.cooliris.media. Jak na nią kliknę to najpierw wyskakuje komunikat, że "Program uruchamiający (proces com.android.launcher) została niespodziewanie zatrzymana." Jak kliknę Wymuś zamknięcie to komun ikat znika i galeria włącza się normalnie. Chciałbym aby włączała się normalnie bez tych komunikatów. Co może być przyczyną?? Dodam, że nie mogę odinstalować galerii ani przez market ani przez zarządzanie aplikacjami, a wersja jaką mam jest najnowsza, więc nie mogę też zaktualizować. Doszedł jeszcze jeden problem..... galeria nie reaguje na obracanie telefonu.

Edytowane przez michalyfz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juha

Miałem dokładnie to samo, zdarzyło mi się to chyba po tym jak chciałem doinstalować jakąś aktualizacje galerii... już nie pamiętam dokładnie. Problem rozwiązałem poprzez ponowne wgranie romu, który aktualnie posiadałem. Nie rób żadnych wipe itp. to to, co miałeś do tej pory w tel. wszystko będzie działało bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję przeinstalować i zobaczę co będzie. Nie wiem co zrobiłem źle, ale zrobiłem na zapas backup a potem wziąłem instalowanie pliku .zip i wybrałem oprogramowanie. Normalnie pojawiły się napisy usuwanie systemu czy coś podobnego a potem instalowanie nowego. Potem restart telefonu i wszystko est tak jak było. Galeria dalej nie działa, ale zdziwiło mnie to, że nie było ekranu ustawień jaki jest zawsze przy pierwszym włączeniu telefonu po przeinstalowaniu oprogramowania.

Edytowane przez michalyfz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi