Skocz do zawartości
TheSpecial1

mod [TOOLKIT][DEV-ACPL]LG G2 Alligator Toolkit v3.1 [31 SIERPIEŃ 2016]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

testował ktoś to TWRP nowe czy rusza na 4.4 ? Nie znalazłem takiego info. Głównie to fix daty i godziny oraz OTG dla myszki jak ktoś ma np pęknięty ekran. Są też wzmianki o 4.4 ale nic nie widać na XDA żeby komuś to banglało. Niżej daję changelog

What's new in 2.7.0.0:

Faster graphics rendering by disabling alpha blending on fully opaque objects thanks to Tassadar

Allow sideloading from /tmp on encrypted devices

Check for a crypto footer before asking for a password to prevent user confusion

Additional checks for validity to auto generated backup names

Text wrap in the console output

Proper caps lock support in the keyboard

Mouse support via USB OTG for devices with a broken digitizer

Improve scanning of storage locations for OpenRecoveryScript

Haptic feedback for buttons, keyboard, and vibration at the end of longer running actions

Fixed ext4 wiping when no selinux contexts are defined for that partition (e.g. sd-ext)

Update SuperSU to 1.93 and improve installation process

Added selinux contexts restoration to fix permissions

Load RTC offset on Qualcomm devices to fix the date/time in recovery

USB Mass Storage fixes Add SELinux support checking

Add Disk Usage class to better handle excluded folders (e.g. Google Music cache)

Add 4.4 decrypt support

Add some toolbox utilities to TWRP (namely to support SELinux functions not supported in busybox)

Various SELinux fixes and bug fixes

Note: 2.7 marks the first time that we are dropping support for older devices. We are doing this because of the SELinux support needed to install 4.4 Kit Kat ROMs. The non-TWRP parts of the recovery image have to be built in at least a 4.1 tree and the kernel that is included in the recovery image has to support writing SELinux contexts. We don't own most of the devices that we support so we depend on outside testers and developers to help us update devices. In many cases we can't find someone readily. Come to #twrp on Freenode if you want to help bring your device up to date. You can tell right away if your device will support 4.4 ROMs in 2.7. Boot TWRP and press the console button (the square-ish button either in the bottom middle or upper right) to view the console output. If it doesn't say "Full SELinux support" in the console, then your device still needs some work. Help us help you.

Edytowane przez 7albercik7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry że wprowadziłem w błąd, TWRP 2.7 nie działa na 4.4 z Vodafone.

Będzie działało dopiero jak LG wypuści źródła do kernela dla oficjalnego KitKat'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BAT się uruchamia na PC, z Windows, jest tam napisany skrypt uruchamiający dany program z odpowiednimi komendami, żeby nie robić tego ręcznie, także przeczytaj jeszcze raz instrukcję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Właśnie nad tym pracuję ;). Jednakże obawiam się że 100% wsparcie dla KK będę mógł dopiero wprowadzić kiedy wyjdzie nowa wersja looki flash. Póki bootloader jest zablokowany, nie da rady :(

Wysłane za pomocą LG G2 przez TWRP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakaś możliwość aby na KK zmniejszyć wysokość przycisków nawigacyjnych ? bo w sumie tylko na tym mi zależy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodaj jak najszybciej wsparcie dla Linuxa bo też chcę przetestować!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

rootowałem i robiłem recovery na 4.2.2 aby zainstalować KK przez recovery. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Extra program;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jest jakaś możliwość aby na KK zmniejszyć wysokość przycisków nawigacyjnych ? bo w sumie tylko na tym mi zależy

Możesz zmniejszyć Dpi całego systemu i przyciski też będą mniejsze.Oczywiście do tego potrzebny jest Root.

Polecam darmowy program:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.texdroider.texdroider_dpi&hl=pl

Wadą jest tylko to że aparat przy robieniu zdjęć nie jest na cały ekran.Reszta aplikacji raczej ok. Ja ustawiam 380 albo 420

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi