Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

zimon

Kupujemy ASUSA T100! Co? Gdzie? Jak?

Rekomendowane odpowiedzi

edwardo   
    Otrzymana reputacja: 0
    edwardo

Nie, w saturnie nowe były, bez logo windowsa.

Edytowane przez Miły
    Mała poprawa pisowni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pilotm   
    pilotm

mój kupiony w Saturnie przy rejestracji na asus.com....... pokazał datę sprzedaży dwa dni wcześniej, tzn datę dystrybucji do Saturn Polska.

mam też bez logo windows, i wszyskie aktualizacje biosu działały prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymonn   
    Otrzymana reputacja: 5
    Tymonn

Co myślicie o tej ofercie Tablet Asus Transformer

W porównaniu z innymi sklepami cena wydaje się mega atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edwardo   
    edwardo

klasa sprzętu: recertyfikowany (Nadwyżki z dużych sieci handlowych odesłane do producenta. Towar sprawdzony, przepakowany i ponownie wprowadzony do sprzedaży.)\

A dokładniej pisząc, sprzęt poserwisowy, naprawiony, przetestowany i zapakowany w nowe obudowy i nowe opakowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirekKo   
    MirekKo

Czy jeszcze warto kupić Asusa? Są już w sprzedaży w podobnej cenie Acer Switch 10 i Lenovo Miix2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DanielOSX   
    DanielOSX

Witam zamierzam kupić Asusa t100 ale czy to ma jeszcze sens? znalazłem jednego używanego z gwarancja do Listopada za 800zł i się mocno zastanawiam bo przydał by mi się taki sprzęt po za domem, istnieje dla niego jakaś mocniejsza alternatywa w takiej samej cenie? Czy ta cena za sprzęt w stanie BDB jest okej? Czy może targować jeśli tak to o ile? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01   
    Otrzymana reputacja: 213
    baca01

Czy ma sens zależy od Ciebie czego oczekujesz.

Tablety z Windowsem to nie tablety z Androidem czy iOS gdzie po 1-2 latach trzeba zmieniać bo coś zamula lub coś nie uruchamia się. Czy wymieniasz komputer co 2 lata?

Oczywiście że T100 są jeszcze w normalnej sprzedaży i mają się świetnie. W nowszych wariantach jest 64GB pamięci oraz nieco szybszy procek. Na codziennym użytkowaniu nie odczujesz różnicy.

Jeśli jednak potrzebujesz więcej mocy mierz w I5, I7. Ale to już inna cena...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DanielOSX   
    DanielOSX

ogólnie to kupiłem go za 700zł i jestem jak do tej pory bardzo zadowolony bateria pozwala mi na cały dzień pracy na nim i przy okazji miło mi się pisze jakieś proste programy w c++ :) świetny do nauki jakiegoś języka programowania w wolnej chwili :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamm_18   
    Otrzymana reputacja: 1
    adamm_18

Witam,

Mam pytanie właśnie odnośnie baterii, która jest ponoć jedną z mocniejszych stron t100. Zastanawiam się nad zakupem sprzętu używanego z gwarancją tylko do listopada (czyli sprzęt około 2-letni). Niby stan idealny, niewiele używany. Sprzedający twierdzi, że około 40 cykli ładowania. Obawiam się występowania efektu z laptopów, że bateria będzie trzymała pół godziny. Jak u Was jest z żywotnością baterii po dłuższym czasie użytkowania? Wiem, że teraz te baterie niby super piękne, nie mają pamięci itp., ale w swoim poprzednim smartfonie (używałem około 3 lat) nie dbałem o nią to już słabiutko trzymała aż na końcu napęczniała jakby miała wybuchnąć. A mam też 2 laptopy i w każdym bateria trzyma 5 min. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi