Skocz do zawartości
Agatka

Soft przez Odin: P1000XWJJ + ROOT + Overcome ROM 1.4.1 + Kernel 2.1.1 + SWAP + OC

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub0

Na p1010 jest mało romów :\ raczej znajdziesz je na xda.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, wiem. Aż tak bardzo na ilości roomów mi nie zależy. Bardziej chciałbym mieć roota/recovery i podkręcony procek. Czy na stockowym da radę to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Żeby podkręcić procesor musisz mieć odpowiedni kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman
    Napisano (edytowane)

pytanko, mam galaxy taba z plusa, byl w nim rom brandowany XWJJ6, pobralem wiec XWJJ7, wgralem odinem aby pozbyc sie brandu i moc wgrywac soft przez kiesa, oficjalna droga

niesteyty tak w przypadku XWJJ6 jak i XWJJ7 - kies wypluwa napis, ze tego urządzenia nie da sie aktualizowac za pomoca api.

chciałem zmienic product code z PLS na XEO ale niestety nie mam w tym menu do wyboru XEO..

ktos wie jaki rom do taba byl dostepny przez kiesa i ma do niego linka?

Edytowane przez javman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pytanko, mam galaxy taba z plusa, byl w nim rom brandowany XWJJ6, pobralem wiec XWJJ7, wgralem odinem aby pozbyc sie brandu i moc wgrywac soft przez kiesa, oficjalna droga

niesteyty tak w przypadku XWJJ6 jak i XWJJ7 - kies wypluwa napis, ze tego urządzenia nie da sie aktualizowac za pomoca api.

chciałem zmienic product code z PLS na XEO ale niestety nie mam w tym menu do wyboru XEO..

ktos wie jaki rom do taba byl dostepny przez kiesa i ma do niego linka?

A nie lepiej Ci odinem wrzucić jakieś 2.3.6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman
    Napisano (edytowane)

no lepiej, ale chcialbym z pewnych powodow miec oficjalne oprogramowanie.. wgralem JQ1 (2.3.3) bo kazdy zachwala, jest chyba ok zaraz zobacze czy go kies rozpozna...

edit:

oczywiscie nie rozpoznal, ale teraz udalo mi sie zmienic product code na XEO i zaraz chyb powinno być ok :)

edit2:

niestety, po zmianie pc na XEO nadal pisze w kiesie ze to urzadzenie nie obsluguje aktualizacji przez apl, bez sens... to jak mam sobie droga oficjalna sprawdzac czy sa aktualizacje na tableta?

w ustawieniach nie ma tej opcji a kies nie pozwala gnojka aktualizowac... wie ktos moze dlaczego tak jest?

Edytowane przez javman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapewniam Cię że jak wyjdzie jakieś oprogramowanie samsunga to dowiesz się o tym w przeciągu 2 dni. :)

druga rzecz, oprogramowanie możesz monitorować na naszej stronie poltab.eu sampro.pl samfirmware.com - z tych stron dowiesz się najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

heh no nic to zostaje przy tym co mam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy jest sens zostawać na JQ1? Walnij jakiegoś 2.3.6 albo któregoś z naszych kmiciców :D 4.5 oparty na 2.3.3 bardzo przyjaźnie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radem

Czy ten poradnik mogę wykonać jeśli zle wgrałem Rom prze Odin.Pokazuje mi się na wyświetlaczu rysunek z telefonem trójkątem i komputerem i nic innego nie mogę zrobić.Ale jak podpinam pod komputer i odpalam Odin to normalnie pasek z zielonego koloru zapala się na zółty.Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi