Skocz do zawartości
sunkist

Jak usunąć Superuser.apk

Rekomendowane odpowiedzi

trybicki 14 -- chyba nie zatrybiłeś 1 postu :)

......sprawdziłem i chciałem wszystko przywrócić do stanu wcześniejszego.....

a moim zdaniem --wgranie tego samego romu przez RSD usunie Superusera a inne aplikacje i ustawienia pozostaną bez zmian

Edytowane przez 3dekstron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory za odkopanie ale miałem ten sam problem, w żaden sposób nie mogłem usunąć SuperUser.apk jednak udało się;] zainstalowałem SuperOneClick najpierw zrootowałem urządzenie a następnie odrootowałem i pozbyłem się niechcianego roota i aplikacji SuperUser;] myślę że teraz mogę bezpiecznie oddać telefon do serwisu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem sobie roota i mam pytania: do czego służy ikonka SUPERUSER? Co to wogóle jest chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej na ten temat. Proponowana jest wersja elite ktora rowniez nie wiem czym jest. W ustawieniach ikony super user na liscie pod paskiem general jest mozliwosc sprawdzenia aktualizacji. Wyswietla mi sie mozliwosc aktualizacji. Wchodze w to i wyswietla mi sie pobieranie manifestu. Nastepnie ukazuje mi sie najnowsza wersja 3.0.3.2. Klika na aktualizuj a nastepnie. Wyswietla mi sie ZADANIE USERA . Jest tam ostrzezenie ze jesli nie rozumiem tego zadania to powinienem odmowic wogole nie wiem co to jest dlatego licze na wasza pomoc.

Co to jest Superoneclick do czego sluzy?

Co to jest CWM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

Dzięki root masz ikonę superuser. superuser jest to konto Administratora i za pomocą tej aplikacji masz wgląd i możesz edytować cały Rom. Masz dostęp do szeregu funkcji jak overclocking, kopie zapasowe z danymi, modyfikowanie zawartości ROM, fix na GPS itp.

CWM (czyli "Clock Work Mod") czyli recovery. Pomaga w przywracaniu całego ROMu, tworzy kopie zapasowa, wgrywa ROMy i różne do niego dodatki itp.

SOC - jest to aplikacja do roota (czyli SU) i pozwala go usunąć

Swypnięte z LG P350

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem roota Kingo-Android-Root i mam program superSU, ale wymaga on wersji płatnej PRO żeby odblokować więcej funkcji jest jakiś inny superuser w którym mogę edytować Rom? Nie mam żadnych opcji do overclockingu ani innych rzeczy, chyba ze może ktoś ma tutka jak się posługiwać superuserem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Podstawowa wersja mi w zupełności wystarcza.

SuperSu jest aplikacją do nadawania uprawnień roota, a nie od podkręcania procesora więc się nie dziw, że nie masz takiej opcji.

SuperSu możne innej aplikacji do overclocingu pozwolić wprowadzić zmiany na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi