Skocz do zawartości
tmk2404

Zla godzina przy przychodzacych smsach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy wiec DZIEN DOBRY :),

Mam taki problem z moja defy ze jak wysylam smsy to mam normalna godzine ale jak juz otrzymuje to godzina cofa sie o godzine. Jest to trche denerwujace bo nie smsy sa poprzestawiane. Mam soft 2.34.1. od T-Mobile.en.PL wersja 2.1 update-1. Jakies pomysly jak mozna sobie z tym poradzic? Przestawianie stref czasowych nic nie daje, caly czas godzina w tyl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci aplikacje GO SMS PRO za darmo z marketu, na pewno lepsza od systemowej, można dostosować przesunięcie czasu w ustawieniach i ogólnie to dużo możliwości konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z go sms i jest tak samo. Jakieś inne pomysły? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmień softa na 2.51.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ale jak mam go wgrac? :P Przez aktualizacje w telefonie nie dziala niestety, nie chce sie polaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest na forum tylko trzeba mieć chęci i po szukać :)

było już to wałkowane tyle razy ,ze w Polsce wszystkie telefony nie są w prowadzone w system aktualizacji przez OTA :) więc wszystkim nie zadziała aktualizacja przez telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kwestia aktualizacji, a źle ustawionego czasu GMT. ustawienia - > data i godzina - > GMT + 02:00. W wysłanych smsach czas się nie zmieni, dopiero w nowych będzie wyświetlany poprawnie czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki VincentMontana. Pomoglo :D wszystkie chyba ustawilem oprocz +2 a zapomnialem ze czas sie przestawialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, miałem podobny problem. Godzina sms-ów przychodzących była o 1 godzinę późniejsza niż systemowa telefonu. Próbowałem wszystkiego; przestawiania godziny ręcznie i strefy czasowej poprzez wyłączenie automatycznej synchronizacji z siecią, zostawiałem jedną rzecz w automacie a drugą wyłączałem; wszystko to nie pomagało. Posiadam 2 smartfony: Sony XPERIA S i Sony Ericsson XPERIA Neo V. Na obu był ten sam problem. Jednak nie wziąłem jednej rzeczy pod uwagę. Na obu tych telefonach jest zainstalowana aplikacja Go SMS Pro. Jeśli macie ten problem i macie jednocześnie zainstalowaną tę aplikację, bądź inną tego typu, w ustawieniach której można zmieniać strefę czasową, to przesunięcie musicie ustawić na "(0) domyślny". Ja miałem ustawione na "GMT +1", dlatego godzinę sms-ów przychodzących pokazywało mi o godzinę późniejszą. Mam nadzieję, że komuś pomogłem lub pomogę w przyszłości tym postem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi