Skocz do zawartości
Dragnon

Konfiguracja przycisków w sluchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ... mam problem z odtwarzaczem i sluchawkami ..mianowicie zainstalowałem pampa, ale stwierdziłem że bardziej odpowiada mi odtwarzacz od HTC ... więc odinstalowalem ampa i wlaczylem HTC odtwarzacz... podłączyłem słuchawki oryginalne i ... lipa ani pauza ani do przodu ani do tylu żaden przycisk przy sluchawkach nie działa... ktoś mi powie gdzie to mogę jakoś skonfigurować .. grzebalem w ustawieniach ale nie znalazłem

Tapnięte z "aDHD"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nje

Ale na tym poprzednim Tobie działało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj włącz odtwarzacz menu/podbicie dźwięku/korektor (tylko słuchawki)

Albo menu/wybierz odtwarzacz i powinno ci wykryć tylko mój telefon

Jeśli wykryje coś jeszcze to znaczy że przy deinstalacji tamtego nie zostały

Usunięte wszystkie pliki a przynajmniej tak słyszałem znajomy mówił że czasem tak się może

zdarzyć

I może jeszcze zresetuj Tel.

---------- Post dołączono o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

A najlepiej jak byś miał możliwość sprawdzenia słuchawek na innym modelu

w celu upewnienia się że są dobre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki są dobre ... bo na innych programach działają jak należy zaraz sprawdze ten twój sposób i dam znać czy pomoglo

Edit... nic z tego :/

Tapnięte z "aDHD"

Edytowane przez Dragnon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie wydaje mi się że byś musiał przeinstalować całkowicie odtwarzacz

Bo prawdopodobnie przy deinstalacji tamtego poleciały ci jakieś pliki konfiguracyjne

Z takimi podobnymi sprawami zdarzało mi się na kompie że instalowałem podobny program

Jaki już miałem i jak go usuwałem to w tym co miałem zaczęło się knocić

musisz znaleźć taką samą wersję gdzieś na markecie lub w necie odinstalować z Tel.

I na nowo zainstalować nowy odtwarzacz ale do tego trzeba mieć Roota a tu nie bardzo mogę pomóc

Bo ja swój Tel. Mam niecałe 2 miesiące i nie robiłem Roota jeszcze bo to się wiąże z utratą gwarancji

na Tel. i jakoś jeszcze się nie przekonałem do tego by taki sprzęt mieć bez gwarancji.

---------- Post dołączono o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Albo przywrócić ustawienia fab. Co jest łatwiejszym rozwiązaniem a potem zainstalować wszystko co miałeś i gotowe a jak przywracasz ust. Fab. To z karty SD nic ci nie zniknie więc nawet nie musisz jej wyciągać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólne to tak jak mówisz pewnie coś poleciało ... ja również póki co nie rootowalem tel bo czekam na oryginalny 2.3 ... ale podejrzewam że i tak prędzej czy później zrobię roota... wracając do tematu zainstalowałem inny program muzyczny i już jest ok... no ale tylko na tym nowym odtwarzaczu

Tapnięte z "aDHD"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogrzebałem trochę w tel. i chyba mam pomysł a więc tak

Zainstaluj , ES File Explorer’ https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop

Otwórz go ustaw sobie widok listę na górze po prawo a następnie po lewo masz ikonkę w kształcie karty sd po kliknięciu na nią zmieni się w domek znajdz i po koleji

System/app

I tam znajdz HtcMusic.apk

Po kliknięciu na to pojawi ci się komunikat

Zastąp aplikację

To jest aplikacja systemowa. Czy nadal

Chcesz ją zastąpić?

Wszystkie wcześniejsze dane

Użytkownika zostaną zapisane.

I OK.

To jest aktualizacja tylko więc nic się nie stanie a może się poprawi ja tak zrobiłem z ciekawości i jest ok.

I potem tak samo i w tym samym miejscu znajdź

HtcStreamPlayer.apk

To tak samo jest aktualizacja odtwarzacza multimediów

i uruchom ponownie Tel.

i daj znać czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety wyskakuje mi, że

aplikacja nie jest zainstalowana
    ... ogólnie i tak juz znalazlem ciekawszy odtwarzacz także temat juz mnie nie interesuje...... twoj sposob moze by mi pomogl gdybym nie mial zainstalowanego innego odtwarzacza.... tak czy owak za checi piwko stawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpinam się do tematu

Czy mogę wiedzieć jaki odtwarzacz bo na standardowym mi nie działaja słuchawki ..

To nie zadziałało

Pogrzebałem trochę w tel. i chyba mam pomysł a więc tak

Zainstaluj , ES File Explorer’ https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop

Otwórz go ustaw sobie widok listę na górze po prawo a następnie po lewo masz ikonkę w kształcie karty sd po kliknięciu na nią zmieni się w domek znajdz i po koleji

System/app

I tam znajdz HtcMusic.apk

Po kliknięciu na to pojawi ci się komunikat

Zastąp aplikację

To jest aplikacja systemowa. Czy nadal

Chcesz ją zastąpić?

Wszystkie wcześniejsze dane

Użytkownika zostaną zapisane.

I OK.

To jest aktualizacja tylko więc nic się nie stanie a może się poprawi ja tak zrobiłem z ciekawości i jest ok.

I potem tak samo i w tym samym miejscu znajdź

HtcStreamPlayer.apk

To tak samo jest aktualizacja odtwarzacza multimediów

i uruchom ponownie Tel.

i daj znać czy pomogło

Nie działa taka metoda

---------- Post dołączono o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Wygrałem rom Android Revolution Hd 6.2.0 przestały działać słuchawki jak i mikrofon w sluchawkach nie działa Jest moze jakieś rozwiązanie ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi