Skocz do zawartości
Olewka

ROOT [Q4] Framaroot - Root jednym kliknięciem.

Rekomendowane odpowiedzi

jar001

Raczej tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pamk22

Aplikacja ingeruje w system, więc to normalne, że jest wykrywana jako wirus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż jestem zielony w tych dzisiejszych nowinkach technicznych, a telefon mam tylko do dzwonienia, to poproszę Was o wyjaśnienie po co się rootuje i co to jest root? Może w końcu zainteresowałbym się moim quantumem. Brakuje w nim kilka opcji, które miałem w poprzednim K&M MOVE i chętnie bym go doposażył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka
    Co daje nam root?:

- możliwość instalacji custom romów, carliv touch recovery i wiele, wiele innych np. Skryptów bądź tweaków.

Root - dostęp superadministatora (tak mi przynajmniej tłumaczono w szkole :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a po Polsku..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jar001
    Co to jest root?

Modyfikacja systemu nadająca prawa użytkownikowi do zaawansowane ingerencji w system operacyjny. Wielu zwykłym użytkownikom root do niczego się nie przyda, BEZ roota można używać zamienników aplikacji standardowych telefonu, kontaktów itd. Kiedy więc root jest przydatny? Kiedy ktoś chcę podmienić jakieś pliki systemowe, czy też korzystać z aplikacji wymagających dostępu do roota jak np. wifi tetherów. Root pozwala również na zrobienie kopi zapasowej danych aplikacji (np. savy gier).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowalem na q400 i mam tylko aragorn a nie mam boromir albo faramir a jak klikam w aragorn to error 7 i ze mam wybrac inny rodzaj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Antaro

Nie działa, przynajmniej na Lenovo P780 4gb wersja. Niby była informacjha ze zrootoowane OK, ale Root Checker pokazuje ze nie jest zrootowane. Wiec jak to jest ? Brakuje do tego jakis binarius SU (SuperuserSU), których nie moge zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na quantum 450 też nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa bez żadnego problemu. Szybko, sprawnie - i co najważniejsze bez podłączania do komputera PC.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Na romie z numerem kompilacji 20140111 w Goclever Quantum 4 nie działa rootowanie! Proponuję wgranie starszego stockowego romu, aby mieć roota na tym telefonie.

Edytowane przez Kostek5437

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi