Skocz do zawartości
sereckk

Jak podłączyć dysk zewnętrzny do telewizora LED?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem sobie dzisiaj telewizor samsunga LED i z tyłu jest panel i są dwa wejścia USB. Chciałem podłączyć mój dysk zewnętrzny, zasilacz wcisnąłem do zasilania a USB do panelu USB z tyłu telewizora, jednak telewizor nie znajduje zadnego urzadzenia. O co moze chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cacor

O sterowniki ? Jaki model telewizora i dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale telewizor sam z siebie nie odczyta dysku. potrzebne jakieś sterowniki lub jakiś program a najlepiej dvd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dysk o ten: http://support.wdc.com/product/download.asp?groupid=110〈=en

a telewizor http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE40B7020WWXXH/index.idx?pagetype=prd_detail

To jak zrobić żeby można było oglądać filmy w HD zapisane na tym dysku zewnętrznym?

format plików na dysku zewnętrznym to NFTS

Edytowane przez sereckk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski

jakie sterowniki? o czym wy ogole gadacie.

Zmien format dysku na fat32 i powinno dzialac

Pozatym te flmy to masz w formcie mkv czy jakies inne. Twoj samsung musi miec wsparcie do mkv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no w mkv filmy HD, a jak jest z tym wsparciem w przypadku tego telewizora bo nie moge znalezc? troche wylozylem na ten telewizor wiec chyba mkv powinien odtwarzac ;o

Mam jeszcze jeden problem, nie moge sformatować w windowsie tego dysku zew. na fat32, do wyboru mam tylko NTFS i exFAT. I jeszcze jedno pytanie, zmeiniając format na fat32 nie usuną mi się wszystkie pliki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski

telewizor niby obsluguje mkv.

A zeby zrobic partycje fat32 musisz wywalic wszystkie partycje, a to spowoduje usuniecie wszystkich plikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli nie da się tego w inny sposób zrobić, przekonwertować z NTFS na fat32?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzarek

Panowie przedmówcy, weźcie sie nie wypowiadajcie jak nie macie pojęcia o temacie

ja kupiłem sobie kilka miesięcy temu B650 i śmiga mi pięknie na NTFSie, do tego pomyśl logicznie, jak na FAT32 chcesz wrzucić ośmiogigowy plik z filmem?

jedyne co może przeszkadzać to wielkość partycji, niestety nie pamiętam jaki był max, najlepiej poszukaj informacji na forach tematycznych, na dvhk.pl jest bardzo dużo osób które mają samsungi i w miarę dużo informacji tam znajdziesz ;)

BTW, dysk podpinasz do wejścia oznaczonego USB HDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, właśnie tam podpinałem dysk :)

jakiej wielkości Ty dyski podpinałeś i śmigało?

Bo może rzeczywiście 1TB to za dużo...

Najwyżej sobie jutro kupie jakiegoś pendrive'a 16GB zrobie go NTFS i 1 film HD na niego zgrywał, oglądał, usuwał i tak w kółko, skoro dysk się nie chce podłączyć.

dvhk.pl nie działa teraz :/

Edytowane przez sereckk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x