Skocz do zawartości
android

Brak wifi ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... zainstalowalem modaco 3.0 i wszystko bylo ladnie i pieknie do czasu....

Bawilem sie tel i wydaje mi sie ze cos namieszalem w programie Wireless Tether for R... poniewaz na poczatku tel znajdowalal mi neta przez wifi a teraz niby znajdzie ale nie potrafi sie z nim polaczyc i zaraz sie rozlaczy, na pasku mam caly czas ikonke cze wifi niedostepne i piszeWifi not connected. Select to turn wifi off.

Macie jakis pomysl co zrobic aby wifi zaczelo dzialac?? Uprzedzam ze wifi dzialalo spokojnie tylko chyba cos nampieszalem wlasnie w tym programie ;/

Przywrocilem nawet ustawienia fabryczne lecz nic nie dalo

<baggus>Warn za dublowanie postów w dwóch wątkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laszlo

wipe nie pomógł?? a dane aplikacji masz na telefonie czy na partycji ext?

Spróbuj jeszcze raz wgrać rom, najlepiej to jakiś inny ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie robilem wipe z poziomu recovery tylko z telefonu i odziwo nic sie nie odinstalowalo a powinno;/ a z danymi nie wiem. zrobilem partycje ext3 zeby tam instalowaly sie programy ale widzialem ze na tel mialem 109mb pamieci a po zainstalowaniu paru aplikacji bylo 107 czyli chyba na tel sie instaluja;/

Zrobic wipe z poziomu recovery?? A na tym romie czyli modaco 3.0 wifi dzialalo, tylko nie wiem czy to wina tego programu o ktorym pisalem wczescniej ale chyba nie..... dalem tam always alow czyli powinno grac... a jednak wifi dalej nie ma;/

PS: Zrobilem wipe z poziomu recovery i nic nie dalo;/ co jest ;( czemu mi wifi nie dziala... wgrywam od nowa rom... dam znac czy wifi ruszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie mozliwe.... nawet wgranie od nowa romu nie pomoglo ;/ co mam zrobic?? prosze was o pomoc bo naprawde nie wiem dlaczego ale neta nie mam ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia co zrobilem ale pobawilem sie w ustawieniach WiFi. Robiłem to samo wlasciwie z 50 razy i nic. Wpadłem na pomysl aby wpisać na sztywno ip routera i nic, wkurzylem sie i przypadkiem nacislem na netie i zaskoczyło. Zniknal pasek braku WiFi ale dalej nie dzialalo. Więc wylaczylem stale ip. Naszczescie net nie Zniknal i zaczelo działać;) dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

MAsz Magica lub Hero, tak ? sorry, ze pytam, ale chce przeniesc do odpowiedniego działu.Potem usunę swój post.

może coś grzebałeś z mac wifi ?:) miałem taki motyw, ale na psp, że musiałem dopiero resetować ustawienia samego wi fi przez pandore...

ale może tu się dziać podobnie.

Spróboj sformatować ext, i zrobić wipe.

<baggus>Hero ma(można usunąć też mój dopisek)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam hero. Mysle ze komus ten post tez pomoze.

Do tej pory WiFi dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi