Skocz do zawartości
art212

Xperia Tablet Z - migająca klawiatura podczas pisania

Rekomendowane odpowiedzi

art212

No właśnie, podczas pisania miga klawiatura(nie tylko tej systemowej ale i innych) a nawet potrafi 3/4 ekranu od dołu dyskotekę zrobić. Jest to czymś spowodowane? jest na to jakiś sposób? Tablet nowy ze sklepu. Podobno w poprzednich wersjach androida(mam 4.3) tego nie było...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We wcześniejszych wersjach Androida tego nie było. Jest to przypadłość 4.3.. Trzeba czekać na jakąś aktualizację systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie to samo. Strasznie irytujące. Co aktualizacja w urzadzeniach sony to jakiś błąd utrudniujacy normalne użytkowanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FOS4

Witam w klubie. Myślałem, że będę się musiał ścierać z wysyłką gwarancyjną ale może faktycznie aktualizacja systemu pomoże. Zauważyłem, że najbardziej mruga przy Messengerze FB. A najmniej podczas pisania maili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leszno

Miałem to samo ale po ostatniej aktualizacji (dwa dni temu) problem znikł.

Sent from my SGP312 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FOS4

Do jakiej wersji systemu aktualizowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leszno

Wersja 4.3 build number 10.4.1.B. 0.109

Sent from my SGP312 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam najgorzej w messengerze. Szczególnie przy dłuższym tekście to jest szał dosłownie. Ciężko zrozumieć takie duże błędy systemowe. Też myślałem że ukłoni się naprawa gwarancyjna, że może grzeje się płyta główna albo dotykowa i są takie efekty. Muszę sflashować system, bo mam brand plusa i ci są opóźnieni masakrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak pobrać tę aktualizacje? W ustawieniach nie wyświetla mi dostepnych aktualizacji a obenie mam numer komplikacji z koncowka 577. Prosze o pomoc bo zwariuje z tym migotaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowsza wersja Androida nic nie daje :/ no brak słów normalnie żeby takie banalne błędy robili programiści. Mogłem zostać przy starszej wersji którą dostałem z tabletem. Taka prosta sprawa, pewnie zgłaszana przy setki użytkowników ale "specjaliści" Sony są mądrzejsi na infolinii. Tak samo jak było z żółtym ekranem Z1. Powinienem odszukać swoją rozmowę i nawrzucać delikatnie mówiąc tej Pani co mi wciskała że wszystko jest dobrze i nikt nie zgłaszał takich objawów. Klawiatura nadal robi dyskotekę więc proponuje zostać na możliwie najstarszej wersji andka która nie miała bugów na tablecie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi