Skocz do zawartości
art212

Xperia Tablet Z - migająca klawiatura podczas pisania

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja 109 z tego co się orientuje wypuszczona jest w innym kraju narazie, ale zawiera język polski, można ściągnąć i nie powinno być problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie potrafię instalować oprogramowania samodzielnie a poza tym czytalem ze komplikacja 109 rowniez ma problem z ekranem. Na chwile obecna udało mi się pozbyć migotania poprzez włączenie opcji programistycznych i wyłączenie nakladek HW chociaz sam szczerze mówiąc nie wiem co to zmienia w systemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@all1990 komplikacje to my mamy z tabletami...a w tablecie może być zainstalowana kompilacja :) swoją drogą skoro rozwiązałeś ten problem wyłączeniem tego a nie zauważasz żadnych innych oznak tej zmiany to czym się martwisz ? Tylko się cieszyć albo czekać dalej. Swoją drogą na świecie jest już numer 109 a my siedzimy na 101, nie wspominając o brandowanych tabletach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nawet na stronie Sony Mobile nie ma nic o wersji 109 na nasz kochany kraj ;) skąd Wy to macie? ;p

@All1990

Poleciało piwo, bo Twój sposób faktycznie działa! Klawiatura juz nie miga ;) dziękujemy xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. Wyłączenie tej dziwnej opcji rozwiązuje ten problem. Ciekawe czemu. Sam testowałem wczoraj. Wersji 109 na nasz kraj nie ma, jest tylko zagranicą. Ale skoro tak to można rozwiązać to nie ma się co przejmować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesze sie ze pomoglem bo to na prawde uciazliwq wada. Niestety nakladki trzeba ponownie wylaczac z kazdym ponownym uruchomieniem sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Mam ten sam problem z klawiaturą migającą w tablecie, lecz nie potrafię skorzystać z w/w porady.

Czy moźna prosić o jasne opisanie.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmisko
    Mam ten sam problem z klawiaturą migającą w tablecie, lecz nie potrafię skorzystać z w/w porady.

Czy moźna prosić o jasne opisanie.

Z góry dzięki za pomoc.

Uaktywniasz opcje programistyczne: ustawienia >> informacje o tablecie >> naciskasz na numer kompilacji tyle razy aż android uzna cie za programistę :P

Potem jeszcze raz ustawienia >> opcje programistyczne >> wyłącz nakładki HW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aneroid

Dzięki serdeczne kolego "hmisko".

Działa sposób i jaka ulga dla oczu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi