Skocz do zawartości
barti38

Głośnik włącza się po rozpoczęciu rozmowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem na forum i google jak rozwiązać ten problem, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi(może słabo szukałem).

Otóż moim problemem jest głośnik(mam na myśli, podwyższenie głośności w trakcie rozmowy, np. gdy ktoś ma zajęte ręce i nie może trzymać telefonu). Gdy ktoś do mnie dzwoni, odbieram, to bardzo często głośnik sam mi się włącza, natomiast gdy ja do kogoś dzwonię, nic takiego się nie dzieje. Niby nic, można wyłączyć głośnik zaraz po rozpoczęciu rozmowy, ale mimo wszystko jest to kłopotliwe jak coś ci ryczy do ucha i wszyscy nagle się gapią o co biega. Czy ktoś już miał taki problem i czy znajdzie się ktoś kto potrafi go rozwiązać? Na wszelkie pytania czy mam root'a - nie nie mam. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale mam androida 4.1.2 . Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten problem jest też znany na Xperii Z1 i ja też tak mam w Xperii SP. Podobno pomaga usunięcia aktualizacji z Google Chrome, ale nie próbowałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, spróbuje, mam nadzieję że zadziała. A może ktoś ma inny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dr184

Mam ten sam problem. Losowo odbierane połączenia przełączają się na głośnik. Czasami cały dzień odbieram normalnie, a czasami każde odbiera się na głośnik:kwasny: Jest to uciążliwe. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U niektórych pomogło odinstalowanie Facebook Messengera, ale to może po prostu zbieg okoliczności i prawie do czasu, jak osoby to pisały to było dobrze. Warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety downgrade chrome'a na nic się nie zdał. spróbujemy jeszcze z messengerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie od kilku dni jest to samo. FB messenger odinstalowany, chrome nie posiadam, usunąłem już spory czas temu. Niestety głośnik się włącza prawie za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi