Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
serekk91

Telefon w etui nie mieści się w stacji dokującej

Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Z

Ja kupiłem ta co pisałem w poście powyżej, wykonanie ok, aczkolwiek telefon w pokrowcu nie zbyt wchodzi w stacje nawet w tej szerszej wkładce, ale po wyjściu z pokrowca telefon ładnie wchodzi i trzyma się w stacji. Z utrafieniem w złącze nie ma najmniejszego problemu :-D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaKmi

Witam forumowiczów,

Ja również tak jak inni mam wątpliwości co do ładowania Z1 compact poprzez stację dokującą w etui. Dodam że stację zakupiłem niedawno jest to jednak oryginalna stacja ładująca od Sony dla Sony xperia Z1 compact. Próbowałem ładować telefon w etui w zakupionej stacji i nic z tego. Wymieniłem wkładkę na tą która jest dla telefonu w etui, ładowarka też jest podłączona prawidłowo ponieważ telefon bez etui ładuje się bezproblemowo. Dodam iż etui które zakupiłem do telefonu to etui firmy Krusell. Z tego co wyczytałem Krusell jest firmą oficjalnie polecaną przez Sony także ich produkty powinny pasować i działać z produktami japończyków. Tak więc czy jednak ładowanie telefonu w etui w oryginalnej stacji i z odpowiednią wkładką to mimo wszystko wielka ściema czy też może być coś nie tak z którymś z moich urządzeń? Co o tym myślicie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Roxfit też jest marką robiącą rzeczy dla Sony a etui roxfit gel shell nie pasuje, aby ładować w stacji dokującej. Dopiero po powiększeniu otworu w etui dało rade ładować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaKmi

Czyli Sony robi nas ogólnie w balona haha tak też myślałem. No ale taka jest polityka tych super korporacji. Wyciągnąć jak najwięcej kasy. Skoro Sony poleca akcesoria różnych producentów to powinny one pasować do wszystkiego co Sony wypuści na rynek ale cóż... Taki mamy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rome

A jak wygląda kwestia ładowania z1c z naklejonym szkłem Nillkin?

Pasuje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do zamiennika bez wkladki pasuje idealnie,z tego co pamietam z postow innych do oryginalu bez wkladki rowniez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaKmi

Szkło nie utrudnia ładowania z1c, telefon bez problemu pasuje. Również mam naklejone szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Czy trzeba włączyć jakiś super specjalny tryb w Z1, żeby ładować ją magnetycznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to kupiłem bubel, a nie stację.

Przez przypadek też napisałem post w Z1C a nie Z1 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi