Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
serekk91

Telefon w etui nie mieści się w stacji dokującej

Rekomendowane odpowiedzi

roles

Skąd polecacie ładowarkę magnetyczną kupić? który zamiennik najlepiej pasuję do telefonu? bo mam dylemat, zwłaszcza że kupiłem ostatnio adapter magnetyczny pod micro usb, ładować ładował, ale mógł zwarcie zrobić odwrotnie go montując (wystające piny).

Stacja dokująca SONY XPERIA Z1 COMPACT MAGNETYCZNA (4659531672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Stacja Magnetyczna SONY Xperia Z2 Z1 Compact W-wa (4714102840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini

Słuchajcie, mam pytanie. Na zdjęciu u kolegi powyżej widać zarówno port na ładowarkę jak i złącze USB.

20637_4.jpg

Chciałbym zatem zapytać jaki jest cel portu USB? Jest możliwość podpięcia stacji pod PC, aby wrzucać pliki na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini
    transfer plików przez złącze magnetyczne?

Po pewnym czasie od napisania powyższego posta uznałem, że chyba jednak faktycznie nie potrzebuję odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy wszystkie urządzenia serii Xperia ze złączem magnetycznym dedykowane są do jednej stacji dokującej? Kupiłbym org ale nie wiem czy potem będzie mi pasować do tabletu Z2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co za polityka kupujac etui roxfit w sony center i nie pasuje do stacji dokującej ??? przeciez to jakas wielka porażka niby made for xperia takze nie ma co przeplacac i bezsensu jest kupowac orginalne akcesoria skoro i tak nie ma kompatybilnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elcidx

Kupiłem stację z tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4929502062
    Od sprzedającego:
    Przemysław Górny
    BYSTYLE
    Nawrockiego 22b/22
    95-200 Pabianice
    530 718 298 

I nie działa, jak widać po komentarzach to nie tylko ja mam taki problem. Dzisiaj odesłałem.
    Zamówiłem sobie tą którą ktoś wyżej polecił, zobaczymy co będzie: http://allegro.pl/show_item.php?item=5393429992

Edytowane przez elcidx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja stacje dokującą kupiłem w Chinach za 14 zł. Mam ją miesiąc i działa jak należy, stacja ma dwie wkładki jak przypuszczam jedna do z1c a druga do Z1, obecnie używam bez żadnej bo mam grube etui aluminiowe. Stacja ma oznaczenie bt-sndk32d

fc327fd89b55b0356941ba9bbd33e827.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi