Skocz do zawartości
serekk91

Telefon w etui nie mieści się w stacji dokującej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Stoję właśnie przed wyborem kupna stacji dokującej, a że zamierzam wziąć do pracy i do domu to potrzebuję dwie sztuki. Cena oryginału, który jest dodatkowo bez kabla trochę mnie przeraża, więc przeglądając wiadomy serwis znalazłem coś takiego: MAGNETYCZNA Stacja dokująca SONY XPERIA Z1 Z ULTRA (4086405512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Spotkał się ktoś z takim zestawem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam zamiennik i jestem bardzo zadowolony. Brałem od tego gościa STACJA DOKUJĄCA SONY XPERIA Z1 oraz Z1 COMPACT (4042704848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., ma stacje z wkładką dedykowaną Z1C czyli trochę szersze.

Tam jest niby 9 mm czyli akurat na Z1C bez etui, ale jest dodatkowo kabel. Z drugiej strony planuje zakup etui, więc może być problem. U Siebie masz z etui?

Jeszcze takie znalazłem, i do tego jest białe ;)http://allegro.pl/stacja-dokujaca-sony-xperia-z1-oraz-z1-compact-i4132109685.html?source=mlt

@Aligator różnice masz w szerokości wkładki. Ta droższa jest do z1 z etui więc będzie szersza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam bez etui. Tylko folie przód i tył. Ale jak wyjmiesz tą wkładkę to spokojnie się mieści z etui.

Co do kabla to ja dostałem taki króciutki gratis. Ale nie wiadomo jak to jest z tymi zamiennikami bo czytałem opinie że niby są dziwne parametry ładowania.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z tej wersji stacji dokującej, którą posiadasz masz możliwość wyciągnięcia wkładki? Bo z obrazków nie bardzo to wynika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Można wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, to biorę dwie sztuki tego Stacja Dokująca ETUI Sony Xperia Z1 L39H COMPACT (4107022498) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo akurat tamtą co podawałeś już nie ma. Ale widzę, że w tej da radę również wyciągnąć wkładkę.

Kabel będę miał z oryginalnej ładowarki sony i od nokii więc styka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Identyczna jak moja.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stacja doszła, wszystko działa. czekam jeszcze na etui żeby sprawdzić czy się zmieści, ale trochę luzu jest tak do 1mm więc może będzie dobrze.

Dobra sprawa :)

btw: Rozumiem, że pomimo tego że bateria jest na 100% to bateria w przypadku stacji dokującej nie będzie próbować się doładowywać bardziej? Może głupie pytanie ale się na tym nie znam :E Chodzi mi o to czy bezpiecznie jest zostawić telefon w stacji nawet jeśli jest już naładowany.

Edytowane przez Nikelajer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi