Skocz do zawartości
Isabela

Aplikacje nie chcą się zainstalować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam telefon Huawei ascend y300. Ostatnio zaczęłam pobierać aplikacje ze sklepu play na komputer, następnie przenosząc na telefon i na nim instalując. Na początku było wszystko dobrze a teraz gdy chcę zainstalować jakąś aplikację wyświetla mi się pasek informujący o instalowaniu i wszystko wygląda ok, tylko ze jedna aplikacja instaluje się juz od 2 godzin i nadal nie widać końca... Co ja mam zrobic zeby wszystko bylo wporządku? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

---------- Post dołączono o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Nikt nie pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym sciagasz apilkacje ze sklepu na komputer?

Próbowałeś instalować bezpośrednio na telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobieram przez apk downloader ale na początku było dobrze, z telefonu pobierałam i wszystko bylo ok a z komputera bezposrednio na telefon nie próbowalam

Edytowane przez Isabela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Mam podobny problem. Ściągałam sobie apki ze sklepu play i wszystko działało normalnie, teraz chciałam ściągnąć sobie nowe apki i w sklepie play po kliknięciu "Zainstaluj" pojawia się pasek i nic więcej sie nie dzieje?? OCB?????????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie windows gdzie aplikacje instaluje się z instalatorów pobieranych z internetu. Pobieranie takich archiwów .apk często powoduje błędy i problem z aktualizacjami. Nie lepiej połączyć się przez wi-fi/3G, otworzyć Sklep Play w telefonie i pobrać normalnie aby zachować pełną zgodność bez komplikowania sobie życia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

Jestes w błędzi ja instaluje wszystko z apk i nie było nigdy problemu a pozatym ze sklepu telefon pobiera apke na tel i dopiero instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że dzięki bezpośredniej instalacji ze Sklepu Play wszystkie aplikacje są automatycznie podłączone do konta i aktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi