Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

darekc1

Jaka opaska pulsometr ANT+ dziala z endomondo na s4

Rekomendowane odpowiedzi

josep
    Napisano (edytowane)

up@

W twoim wypadku sprawdziła by się opaska Polar H7 Nadajnik H7 | Polar Poland

Przesyłanie informacji o tętnie do urządzeń obsługujących częstotliwość transmisji 5 kHz możesz wykorzystać do pulsometru na rękę a poprzez Bluetooth Smart połączysz z telefonem . Tylko nie wiem jak z eksportem danych do endomondo ,bo tani pulsometr na rękę raczej niema takiej opcji chyba że coś takiego http://www.polar.com/pl/produkty/popraw_swoja_kondycje/bieganie_multisport/m400 można zakupić od razu z opaską Polar H7 .

Edytowane przez josep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki polecicie jakąś opaskę do S4 rozumiem ze w pełni wspiera ANT+ ? Wcześniejsze opaska fajna, ale już ciężko z kupnem. Zakup opaski wyjdzie taniej niż zakup pulsometru, przynajmniej na razie, a funkcjonalność ta sama chyba :P Z jaka aplikacją korzystacie z opasek ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Garmin HRM2-SS. Mam taki i S4 go widzi. Ale nie bawiłem się nim bo z zegarkiem wygodniej się biega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, w jaki sposób sparowaliście pulsometr z telefonem? http://www.decathlon.pl/kodowany-pasek-cyfrowy-ant-id_8189560.html

W Endomondo kazałem wyszukać urządzenia ANT+ - znalazł, sparował się i działa.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swist

@up

Przez trzy dni kombinowałem na wszelkie sposoby, w końcu znalazłem rozwiązanie. Pulsometr musiał długo leżeć na magazynie, dostałem go z wyczerpaną baterią, wystarczyło ją wymienić...

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pulsometr musiał długo leżeć na magazynie, dostałem go z wyczerpaną baterią, wystarczyło ją wymienić...

Nawet na stronie Decathlonu pisza, ze zdarzaja sie egzemplarze z padnieta batetria. Moja dzialala, ale przezyla tylko 2.5 miesiaca.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Edytowane przez lola_wm
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, mam andka 4.4.2 i chciałbym się połączyć z hart rate monitor. I nie wiem jak to zrobić :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbiela

Czy komuś działa sensor prędkości /kadencji ant+ po aktualizacji do lollipop? Działa mi pas do pomiaru tętna, a czujnik s/c jest tylko wykrywany przez endo ale nie mogę się połączyć. Mapmyride przy probie parowania przez ant+ zalicza fc :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komuś działa sensor prędkości /kadencji ant+ po aktualizacji do lollipop? Działa mi pas do pomiaru tętna, a czujnik s/c jest tylko wykrywany przez endo ale nie mogę się połączyć. Mapmyride przy probie parowania przez ant+ zalicza fc :(

To nie kwestia lolipopa. Problem leży w Endomondo. Trzeba wrócić do starszej wersji. Garmin GSC-10 spd/CAD zaskoczył z Endomondo Pro v.9.4.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi