Skocz do zawartości
maneq

Zbyt cichy glosnik tylny

Rekomendowane odpowiedzi

olab4

u mnie zmiana w xvolume nic nie dała, natomiast gravitybox się nie otwiera ("GrafityBox framework nie odpowiada.Kończenie."

ma ktoś pomysł na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa ale znalazłem inne rozwiązanie Viper4android link link - działa świetnie.

Dodatkowo w okolicy głośnika na baterii podłożyłem tekturkę (dystans ) ,na głośniku jest uszczelka ,która przylegając do obudowy powoduje większą wrażliwość na "zatkanie (stłumienie) dzwięku w kieszeni.Po zmianie głośniczek jest minimalnie niżej.Telefon jest głośniejszy i mniej wrażliwy na "kieszeń".

Coś innego - kod do ustawień * # * # 4636 # * # *

Jeszcze jeden * # * # 1923 # * # *

Edytowane przez pigulka
    NOWY KOD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie w GravityBox nie ma trybu inzynierskiego, a xvolume nie daje efektow. A te kody do czego sa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W gravity też nie miałem trybu inżynierskiego. Prawdopodobnie w wcześniejszej wersji był. Xvolume działa.Może nie jest to jakaś gigatynczna zmiana ,ale odczuwam poprawę,nawet rozmówcę słyszę dużo głośniej. Musisz poeksperymentować z ustawieniami.Jest ich bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pigulka, jak działa ten vier4android? ja to zainstalowałem do tego busy coś tam bo chciał w profilach zmieniłem na efekty muzyczne na viper4android i... du*a

Żadnego efektu.

Czy jeśli słuchasz np openfm i bawisz się equalizem to słyszysz efekt?

Bo np jak zwiększam niskie lub wysokie to nie mam żadnego efektu...

xvolume nie działa.

czy po każdym zmianie np w equalizerze muszę robić restart?

dodam że ma softa v3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie XVolume też nie działa. Znaczy się, działa, ale nie podwyższa głośności. Bo to w sumie nie jego zadanie. W opisie modułu wyraźnie stoi, że zmienia poziomy przy zmianie głośności, czyli stopniowanie przy regulacji głośności. Można wtedy regulować głośność z większą dokładnością, ale samej w sobie jej nie zmniejszymy ani nie zwiększymy. Bez urazy pigułka, ale może masz efekt placebo i poprawa głośności była złudzeniem. Mi się też tak wydawało, póki dokładnie nie przeczytałem opisu modułu. Poza tym moduł pozwala zmienić stopniowanie dla głośności mediów. Przy zmianie "Call" nie widzę różnicy przy regulacji głośności dzwonka. Być może opcja Call odnosi się do regulacji głośnika podczas rozmowy, nie wiem. Co do zmian w XVolume to TAK, trzeba resetować telefon, żeby paski regulacji zaczęły chodzić inaczej. Jednak nie wiem, czy taka informacja w tym momencie urządza mojego ppoprzednika :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie działa ale znalazłem inne rozwiązanie Viper4android link link - działa świetnie.

Dodatkowo w okolicy głośnika na baterii podłożyłem tekturkę (dystans ) ,na głośniku jest uszczelka ,która przylegając do obudowy powoduje większą wrażliwość na "zatkanie (stłumienie) dzwięku w kieszeni.Po zmianie głośniczek jest minimalnie niżej.Telefon jest głośniejszy i mniej wrażliwy na "kieszeń".

Coś innego - kod do ustawień * # * # 4636 # * # *

Jeszcze jeden * # * # 1923 # * # *

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie Viper4android też nic nie zmienia. Jego nakładka nawet jest zawarta w profilach przy wyborze dzwonków, ale różnicy w dźwięku z głośnika nie mam żadnej. Jedynie PlayerPro z DSP managerem coś daje i opcja Preamp minimalnie podgłaśnia muzykę. Niestety DSP z Playerpro nie jest używany do odtwarzania dzwonka podczas połączenia przychodzącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi