Skocz do zawartości
bykumza

Wolne działanie systemu, słabszy zasięg GSM/WIFI, itp. po akutalizacji do Androida 4.3.

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon jest nowiutki ma zaledwie nie całe 2 tyg. Wszystko działa nie ma problemów tylko takie drobne pierdoły. Gdyby nie to ze miałem kilkanaście różnych smartfonów i wiem jak działało Wi-Fi to bym się nie czepiał. Choć teraz mi się przypomniało jak miałem Samsunga Galaxy S Plus to też miałem słabe Wi-Fi, a jak już sprzedałem go to po jakimś czasie miałem na kilka dni też S Plusa tylko inny egzemplarzy i tam zasięg był lepszy... może Samsung te ostatnie egzemplarze S III robi na owal się i się nie przykłada... no cóż jak tak jest i nie ma jakiegoś rozwiązania to będzie trzeba z tym żyć.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

To że nowiutki, nie znaczy, że jest uszkodzony ;)

Ja bym oddał na gwarancję, że słabo działa, a nie psioczył :)

Nie ma czegoś takiego jak robienie tego samego modelu na odwal albo nie na odwal :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie dziękuję na gwarancję do tych oszołomów nie oddaje bo mi zaraz porysują i zniszczą. Ostatnio dałem tablet i wrócił trochę porysowany na tylnej obudowie.

Kiedyś też dałem 2 razy telefon na gwarancję i mi go źle skręcili, a sam nie mogłem poprawić bo była plomba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

No to wyrzuć telefon, skoro masz takie problemy.

Albo oddajesz na gwarancję bo nie działa, albo nie masz prawa narzekać, że nie działa - bo robisz to z własnej woli.

Obfotografuj przy nich i jak wróci w gorszym stanie to reklamuj i tyle - a mi nic nie porysowali, swoją drogą, oddaj gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet
    bo mi zaraz porysują i zniszczą. Ostatnio dałem tablet i wrócił trochę porysowany na tylnej obudowie.

dałem 2 razy telefon na gwarancję i mi go źle skręcili

Możesz się kiedyś nauczysz reklamować i nie będziesz miał takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie narzekam. Zadałem tylko pytanie czy innym użytkownikom też występuje problem z słabym Wi-Fi... mi to aż tak nie przeszkadza kiedyś rok czasu miałem S Plusa z słabym Wi-Fi i sobie dawałem rade serwis to jest ostateczności jeżeli np. WiFi by w ogóle nie działało bądź ledwo co. Nie mam problemy że jak wyjdę z domu i stracę zasięg to nie mam internetu, mam mobilny a jak mi się skończy to mam drugi mobilny z przenośnym routerem. Moje zapytanie było bardziej o to czy ten problem jest normalny w SGS III czy może to wina androida 4.3, a może wina mojego egzemplarza. Wychodzi na to że nie jestem jedyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxx_rs

Ja, jeśli chodzi o wifi jestem bardzo zadowolony. W HDX miałem kilka miejsc w domu gdzie dostawał głupawki i tracił zasięg, w sgs3 jest ok i odczuwam wyraźnie szybszą transmisję niż na HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz się kiedyś nauczysz reklamować i nie będziesz miał takich problemów.

Ja umiem reklamować, ale irytują mnie wieczne reklamacje oddam naprawią coś zapisują i znów reklamacja. Mi akurat jest potrzebny telefon i nie mogę sobie pozwolić na reklamowane przez miesiąc i dochodzenie swoich prawd, że telefon był w idealnym stanie bez ryski, a serwis będzie mówić swoje, że dane ryski juz były. Albo ich oszustwa w tablecie ponoć wymienili mi ładowarkę, ale ja tego nie stwierdziłem. Ale co ja się będę rozpisywać Ty masz swoje racje i doświadczenia i ja mam swoje i nie ma sensu się burzyć. Ja nie ufam serwisom i im nie mam zamiaru dawać mojego sprzętu chyba, że w ostateczności. A jak telefon niema gwarancji to sam naprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

Już napisałem

Albo oddajesz na gwarancję bo nie działa, albo nie masz prawa narzekać, że nie działa - bo robisz to z własnej woli.

To jest wyraźna usterka skoro na nią narzekasz na forum.

Najwyraźniej nie umiesz reklamować, a co do rys - to również powiedziałem - sfotografować dokładnie telefon przy nich i udowodnisz, że nie masz rysek.

A jak oddajesz do beznadziejnego serwisu, to się nie dziw, że wracają porysowane i nienaprawione, takie rzeczy to robi pan Mietek w bramie, a nie serwis Samsunga, a nawet jeśli to pojedynczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tabley kupiony w Satutnie i tam oddałem, a w moim mieście jest tylko 1 serwis samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi