Skocz do zawartości
bykumza

Wolne działanie systemu, słabszy zasięg GSM/WIFI, itp. po akutalizacji do Androida 4.3.

Rekomendowane odpowiedzi

ls29

Tak robiłem reset po aktualizacji.Dzwoniłem dzisiaj do samsunga z tym problemem to serwisant powiedział ,że telefon nie obsługuje trybu N z rutera i się rozłączył.

Zaraz zainstaluję tego andka co kolega link podrzucił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten co podeslalem jest najnowszy wiec jak cos bedzie nie tak bedziemy szukac innego powodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ls29

Soft wgrany i dalej następuje reset telefonu.Czyli coś innego musi być.

P.S na wszystkich urządzeniach z andkiem 4,3 (tzn.np tablety asus) resetują się.Na wersji 4,12 wszystko lata jak ta lala.Może ktoś ma jakiś pomysł.

Edytowane przez ls29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,mam problem z s3 i9300,chodzi o to ze tel.niemiłosiernie zwalnia.Dopiero co był przywracany do ustawień fabrycznych.Przegladarka chrom strasznie tnie.Wcześniej takich cyrków nie było.Mając otwarte z 4 karty w chrom i przesuwając strone stoi ona w miejscu i dopiero po kilku sekundach zaczyna się przesuwać z lagami.Czy to może być problem po ostatniej aktualizacji chroma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rambdal

Jeśli problemy dotyczą tylko chrome to szukał by przyczyny w tej apk. Niestety ostatnie aktualizacje chrome na android/pc nie idą w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pupus

mam galaxy s3 kies 3 pokazuje mi taką wersję systemu -PDA-OC1 , PHONE-NB1 , CSC-OC1 (TPL) co to jest 

mam android 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borell

Witam,

Przebywając poza miastem z automatu uruchamia mi się tryb roamingu i odcina sieć. Myślałem, że tak musi być ale ostatnio spojrzałem na telefon kolegi, którego operatorem jest również Play i net śmigał aż miło. Mój telefon Samsung Galaxy S3 - operator PLAY.

Proszę o pomoc - wydaje mi się, że diabeł tkwi w konfiguracji telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sewaj

Jeśli masz stock to musisz uruchomić roaming krajowy.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi