Skocz do zawartości
bykumza

Wolne działanie systemu, słabszy zasięg GSM/WIFI, itp. po akutalizacji do Androida 4.3.

Rekomendowane odpowiedzi

@up

wszystkie są opisane przez userów, tzn opinie itd, w dziale romy&modyfikacje i nikt ci nie zagwarantuje jak będzie działać dany sofcik na twoim fonie, najlepiej dokonać samemu weryfikacji działania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam jedno pytanie. Jeżeli z tymi roomami od operatorow chodzi mi o ten Plus, Play, t-mobile jest tyle problemow to czy nie mozna wgrac czystego roomu androida 4.3 od samsunga ?

Bo z tego co rozumiem to ja mam Androida 4.3 w wersji tym Mk6 czyli od Play i przez to wolno mi dziala bo Play wydał z błedami (podobnie jak Plus)

Więc po co siedziec na androidzie od Play z błedami ?

Nie można zainstalować czystego zwykłego oficialnego prawidłowego bez śmieci Androida 4.3 od samsunga.

To co powiem jest bez sensu bo w takim razie mija sie to z celem telefonu, ale chce zebyscie mnie dobrze zrozumieli.

Załóżmy , ze kupilem telefon nie wiem .... w saturnie i nie wkladam karty sim. Nie chce z niego dzwonic chce go moic tylko do rozrywki. To jakiego bede mial tam androoda ? Jezeli nie jestem w zadnej siecj to nie bede mial androida 4.3 w wersji od zadnego operatora. Tylko czysty android 4.3 .

Chyba ten czysty android 4.3 jest najlepszy i bez błedow tak ?

Moge prosic o ORGINALNY czysty room androida 4.3 od samsunga ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Nie generalizuj ja z tmobile ML2 nie mam żadnego kłopotu

czysty 4.3 xeo jest na mk6 czyli ten sam co play i plus poszukaj w roomy i modyfikacje albo wgraj jakikolwiek niebrandowany pózniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisalem , ze nie chce zadnych adaptacji czy roomow robionych przez innych uzyykownikow czy jakies inne mody itp.

Chce tylko ORGINALNY !

Nie mam pojecia o co chodzi ale jestem w Play i room od nich ma bledy tak samo jest z roimem od plusa. Podobno dobrze dziala tylko pd t-mobile.

Jak to dziala ja majac karte w play nie moge wgrac orginalnego androida 4.3 od t-mobile ?

Nie chce adaptacji ani roomow z ingerecja uzytkownikow.

Prosze o orginalny czytsty room androida 4.3 od androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

[ROM][i9300] I9300XXUGMK6 / 4.3 / Polska / Listopad 2013

Edytowane przez Bronson1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze mam pytanie o co chodzi z tym ,że rom jest Mk6 albo Ml2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisalem galeria otwiera mi sie po 8 sekundach czesto są jakies chwilowe przycinki gdy jestem w gooe chrome i dam home przez jakies 6 sekund jest sama tapera zanim pojawią sie ikony w menu. Wiec cos tu nie gra.

Co mi radzicie wgrac zeby wszystko chodzilo szybko i bez zacinek ? Jaki room jest najlepszy ?

Ten czysty od samsunga czy ta adaptacja ml2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z telefonem zakupionym w sobotę :D Kupiony bez brandu system MK6, nie widzi żadnej aktualizacji do pobrania, a jest masakra mam już roota zrobionego, zamroziłem kilka aplikacji śmieciowych, ale telefon to muł, zaczynam żałować że nie kupiłem ativa na 8, telefon ma 4 dni a już tak zamula nie do przyjęcia ! Mocniejsze bebechy od ativa a takie coś, pomóżcie mi co mogę zrobić w tym wypadku, chciałbym zachować funkcje telefonu smart itp. ale telefon ubija nawet TW i długo trzeba czekać aż pulpit się odpali, i tylko 100mb wolnego ;o szok. Co mogę zrobić żeby telefon zaczął normalnie działać i mieć więcej pamięci wolnej ?

W sumie to kolega wyżej ma taki sam problem jak ja ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamus

MK6 jest najnowszym romem na Polskę i możliwe, że ostatnim. Aktualizacji i tak byś nie dostał, bo masz zrootowany telefon. Trzeba było brać coś innego, bo to wygląda tak, że Samsung celowo spowolnił s3, żeby sprzedać nowsze modele (to tylko taka moja teoria spiskowa ;)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi