Skocz do zawartości
bykumza

Wolne działanie systemu, słabszy zasięg GSM/WIFI, itp. po akutalizacji do Androida 4.3.

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem JB 4.3 XXUGNA7 zobaczę kilka dni czy jest poprawa, a w jaki sposób można zmniejszyć ilość używanej pamięci RAM ? Widzę że android im więcej ramu ma tym więcej go i tak zużywa ;o Są jakieś coustom romu posiadające funkcje smart i wygląd zbliżony a są mniej zasobożerne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam greenfity wersje płatna, ale zbyenio nie wiem jakie programy systemowe mogę uśpić żeby bylo ok. Naprawdę telefon wart ponad 1000 zl a ma tak noe dopracowana optymalizację? Noe rozimoem tego... tylko bawienie sie milionem aplikacji

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oniks

Dokładnie, telefon za ponad 1000 zł a z nim takie problemy.. Za tą cenę powinno chodzić wszystko ładnie i płynnie.. A nie zabawa z custom romami i różnymi aplikacjami..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, a instalowanie i personalizowanie 10 programów, mija się z celem telefon kupujemy po to żeby z niego korzystań na 100% jego możliwości, jakoś Windows potrafi zoptymalizować system pod telefon i nie ma z tym problemu, a telefony o słabszych bebechach śmigają szybciej od naszych ;/

Jeszcze raz ponawiam jest jakiś rom bądź cokolwiek co da nam wygląd oryginalnego romu a będzie działać na przyzwoitym poziomie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Wiedziałem że tak będzie ja mam satysfakcje ze mi super dziala a wy czekacie na proste rozwiązania. Tyle tylko że jak tak będzie jechac bez kombinowania w tym temacie ciagle bedziecie sie skarzyć mi chodzi powoli nie dziala itp. Hehe wobec tego bawcie się tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie. Podsumujmy bo juz sam się pogubiłem.

Android w wersji xeo, od Play i Plusa nie dziala poprawnie wystepuną ciagle lagi system sie zacina... uzytkownicy posiadajcy androida od t-mobile czyli w wersji ML2 są zadowoleni i wszystko im chodzi szybko tak ?

NIE CHCĘ ŻADNYCH ROOMOW Z INGERNCJĄ INNYCH UŻTTKOWNIKOW CHCE TYLKO ORGINALNE !

Czyli jaki wgrac na moj telefon orginalny room zeby wszystko chodzilo szybko i tak jak nalezy ?

Irytuje mnie juz sytuacja wolnej pracy systemu.

Czy ja gdy kupilem telefonu w sklepie i mam kartę w Play kogę wgrac poprzed Odin room od t-mobile ( bo podobno on chodzi dobrze) np. Ten

PDA: I9300XXUGML2

CSC: I9300TPLGML2

MODEM: I9300BOUGMK3

Added: 2014-01-12

Moze ktos z t-mobile sie wypowiedziec co do pracy jego systemu ? Chodzi szybko ? Sa cksgle zacinki ? Ile otwiera sie galeria ? Czy tez wam chodI jak by ktos go trzymal ?

Jeżeli nie room od t-mobile to moze czysty Android 4.3 od samsunga ?

No już sam nie wiem dlatego proszę was o podanie mi najlepszego ORGINALNEGO androida 4.3 ktory będzie chodził bardzo szybko, płynie zwinnie i tak dalej i tak dalen.

Z gory bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi
    Czyli jaki wgrac na moj telefon orginalny room zeby wszystko chodzilo szybko i tak jak nalezy ?

Pytasz o coś, co nie istnieje. Albo masz oryginalny ociężały pure stock od Samsunga, albo masz lekki, zoptymalizowany i dopieszczony ROM na bazie tego od Samsunga (ArchiDroid 1.X chociażby), albo masz "developerski" ROM oparty bezpośrednio o źródła AOSP, z najnowszym Androidem (ArchiDroid 2.X, CyanogenMod, Omni, cokolwiek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wincenty
    Dokładnie, telefon za ponad 1000 zł a z nim takie problemy.. Za tą cenę powinno chodzić wszystko ładnie i płynnie.. A nie zabawa z custom romami i różnymi aplikacjami..

To zależy jaki telefon. U mnie są dwa S3, ten sam system, pure stock (DBT-Niemcy).

U brata, kolor telefonu biały, włączone oszczędzanie na maxa, nie ma roota, działa na stocku i telefon chodzi bardzo płynnie. Mikro ścinki zauważalne, to normalne.

U mnie, kolor telefonu błękit, wyłączone oszczędzanie na maxa, jest root, wgrany kernel Boeffla, połowa apek systemowych wywalona, Nova Launcher, a telefon ścina jak by był z niższej półki.

Coś (jakaś wadliwa seria) wadliwego siedzi na płycie (??)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w zasadzie poza lagiem przy odblokowaniu i przy wejściu do galerii, S3 działa całkiem żwawo. Chyba zaryzykuję zabawę tym ML2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi